Kırklareli Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kırklareli Uygulama Oteli Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Kırklareli Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

 • Kırklareli Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kırklareli Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Kırklareli Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kırklareli Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kırklareli Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Kırklareli Uygulama Oteli Hakkında

Kırklareli Uygulama Oteli imzasıyla kına gecesi organizasyonunuzu bizimle paylaşmak istiyorsanız profesyonel bir hizmetle sizi karşılıyoruz. Bu sektörü meslek edinmiş öğrencilerimizle birlikte uygun fiyatlı hizmet veriyoruz.

Hep hayalinizde havuz başı davet mi var? O zaman sizi Kırklareli Uygulama Oteli havuzunda kına gecesi organizasyonu yapmaya bekliyoruz. Oldukça geniş bir alana sahip olmakla birlikte dilediğiniz kadar misafirinizi ağırlayabiliyorsunuz. Sandalye giydirmeleri ve masa süslemeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Bunun dışında “Hint”, “Osmanlı” gibi farklı konseptlerde bir organizasyon düşünüyorsanız organizasyon şirketinden yardım alabiliyorsunuz.

Kına gecesi organizasyonlarının ne kadar ayrıntılı olduğunun farkındayız. Kına tahtı, ekibi, tepsisi derken birçok durumla aynı anda ilgileniyorsunuz. İşin sonunda da ortaya gerçekten eğlenceli bir organizasyon çıkıyor. Biz de bunu bildiğimizden elimizden geleni yaparak eğlenmenizi sağlıyoruz. Kına gecesi aynı zamanda kına yakılırken ağladığınız bir organizasyon da… Zıtlıkları içinde barından ama bir o kadar keyifli olan bir davet… İşte bu noktada Kırklareli Uygulama Oteli olarak profesyonel bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Üstelik uygun fiyatlarla da… Aklınızda maliyetten dolayı gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüz fikirlerinizi tekrar gözden geçirme şansına sahip oluyorsunuz.

Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. İsterseniz kına gecenize özel ya da atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Her biri oldukça lezzetli olmakla birlikte her damak tadına uyuyor. Bu yüzden organizasyonunuz sonrasında bu konuda iyi yorumlar alacağınıza eminiz.

Eğer bizimle iletişime geçmek ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız kadar basit! Bu sayede iletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Bu görüşme esnasında merak ettiklerinizi cevaplıyoruz ve sonunda ise sizi otelimize davet ediyoruz. Böylece hem tanışıyor hem de tesisimizi görüyorsunuz!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.