Kırklareli Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Edrinet Restaurant
13

Merkez

Edrinet Restaurant

300-400
50 TL'den az

Hakkında

Kırklareli Uygulama Oteli imzasıyla kına gecesi organizasyonunuzu bizimle paylaşmak istiyorsanız profesyonel bir hizmetle sizi karşılıyoruz. Bu sektörü meslek edinmiş öğrencilerimizle birlikte uygun fiyatlı hizmet veriyoruz.

Hep hayalinizde havuz başı davet mi var? O zaman sizi Kırklareli Uygulama Oteli havuzunda kına gecesi organizasyonu yapmaya bekliyoruz. Oldukça geniş bir alana sahip olmakla birlikte dilediğiniz kadar misafirinizi ağırlayabiliyorsunuz. Sandalye giydirmeleri ve masa süslemeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Bunun dışında “Hint”, “Osmanlı” gibi farklı konseptlerde bir organizasyon düşünüyorsanız organizasyon şirketinden yardım alabiliyorsunuz.

Kına gecesi organizasyonlarının ne kadar ayrıntılı olduğunun farkındayız. Kına tahtı, ekibi, tepsisi derken birçok durumla aynı anda ilgileniyorsunuz. İşin sonunda da ortaya gerçekten eğlenceli bir organizasyon çıkıyor. Biz de bunu bildiğimizden elimizden geleni yaparak eğlenmenizi sağlıyoruz. Kına gecesi aynı zamanda kına yakılırken ağladığınız bir organizasyon da… Zıtlıkları içinde barından ama bir o kadar keyifli olan bir davet… İşte bu noktada Kırklareli Uygulama Oteli olarak profesyonel bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Üstelik uygun fiyatlarla da… Aklınızda maliyetten dolayı gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüz fikirlerinizi tekrar gözden geçirme şansına sahip oluyorsunuz.

Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. İsterseniz kına gecenize özel ya da atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Her biri oldukça lezzetli olmakla birlikte her damak tadına uyuyor. Bu yüzden organizasyonunuz sonrasında bu konuda iyi yorumlar alacağınıza eminiz.

Eğer bizimle iletişime geçmek ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız kadar basit! Bu sayede iletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Bu görüşme esnasında merak ettiklerinizi cevaplıyoruz ve sonunda ise sizi otelimize davet ediyoruz. Böylece hem tanışıyor hem de tesisimizi görüyorsunuz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Pınar Mah. Köy Hizmetleri Sosyal Tesisleri No:116Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!