• Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Deva Kültür Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Deva Kültür Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Deva Kültür Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Deva Kültür Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Deva Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Deva Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Deva Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Deva Kültür Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Deva Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Deva Kültür Sarayı Hakkında

İstediğiniz konseptte dilediğiniz kadar eğlenebileceğiniz bir kına ve bekârlığa veda organizasyonu geçirmek istiyorsanız istekleriniz gerçek oluyor.

Kırklareli Deva Düğün Salonu olarak en anlarınızda yanınızdayız. Uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, profesyonel ekibimizle birlikte özel anlarınızı renklendiriyoruz. Organizasyon adına size birçok seçenek sunuyor, yenilikçi düşünce yapısına sahip olan bir işletme olduğumuzdan dolayı her sene aksesuar, dekor ve organizasyonlarda kullanılan ekipmanları yeniliyoruz.

Kına organizasyonunuzda size özel hizmetlerimiz neler mi?

-Salonumuz kolonsuz olduğundan davetlilerin ve sizin görüş açısı kapanmadan ferah bir ortamda eğlenebileceksiniz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimizde mevcuttur ve bu nedenle yılın 4 mevsimi de hizmet verebildiğimizi açıklayalım.

-Konforunuz düşünülerek dizayn edilmiş salonumuzda 8’er kişilik yuvarlak masalarla davet alanımızı hazırlıyoruz. Her davetlinin rahat etmesi açısında geniş aralıklarla ve oyun pistini görebilecekleri şekilde yerleştiriyoruz masaları.

-Oyun pistimizin geniş olduğunun müjdesini de vereli. Böylelikle kalabalık olsanız dahi bu özel gününüzü rahatça eğlenerek geniş alanımıza kutlayabilirsiniz.

-Kına organizasyonunuzun konseptine uygun olarak süslemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Kına tahtı kına süslemeleri ve masa sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor ve bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarını seçmenizi öneriyoruz.

-Eğlenceli bir gün geçirebilmeniz adına düğün sektöründe deneyimli, geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, oynamaya doymayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Eğlencenizi ikiye katlamak adına davul şov hizmetimiz de mevcuttur.

-Sadece kına gecenizde değil düğün, nişan, sünnet, parti, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizde de hizmetinizdeyiz.

Bizim ev sahipliğimizde özel organizasyonlarınızı gerçekleştirmek mi istiyorsunuz yapmanız gereken adımları söyleyelim hemen. Kırklareli Deva Düğün Salonu iletişim bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz ve bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Karakaş Mahallesi, 39020 Kırklareli Merkez/Kırklareli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.