Deva Kültür Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Başaran Düğün Salonu
10

Vize

Başaran Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az

Hakkında

İstediğiniz konseptte dilediğiniz kadar eğlenebileceğiniz bir kına ve bekârlığa veda organizasyonu geçirmek istiyorsanız istekleriniz gerçek oluyor.

Kırklareli Deva Düğün Salonu olarak en anlarınızda yanınızdayız. Uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, profesyonel ekibimizle birlikte özel anlarınızı renklendiriyoruz. Organizasyon adına size birçok seçenek sunuyor, yenilikçi düşünce yapısına sahip olan bir işletme olduğumuzdan dolayı her sene aksesuar, dekor ve organizasyonlarda kullanılan ekipmanları yeniliyoruz.

Kına organizasyonunuzda size özel hizmetlerimiz neler mi?

-Salonumuz kolonsuz olduğundan davetlilerin ve sizin görüş açısı kapanmadan ferah bir ortamda eğlenebileceksiniz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimizde mevcuttur ve bu nedenle yılın 4 mevsimi de hizmet verebildiğimizi açıklayalım.

-Konforunuz düşünülerek dizayn edilmiş salonumuzda 8’er kişilik yuvarlak masalarla davet alanımızı hazırlıyoruz. Her davetlinin rahat etmesi açısında geniş aralıklarla ve oyun pistini görebilecekleri şekilde yerleştiriyoruz masaları.

-Oyun pistimizin geniş olduğunun müjdesini de vereli. Böylelikle kalabalık olsanız dahi bu özel gününüzü rahatça eğlenerek geniş alanımıza kutlayabilirsiniz.

-Kına organizasyonunuzun konseptine uygun olarak süslemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Kına tahtı kına süslemeleri ve masa sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor ve bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarını seçmenizi öneriyoruz.

-Eğlenceli bir gün geçirebilmeniz adına düğün sektöründe deneyimli, geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, oynamaya doymayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Eğlencenizi ikiye katlamak adına davul şov hizmetimiz de mevcuttur.

-Sadece kına gecenizde değil düğün, nişan, sünnet, parti, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizde de hizmetinizdeyiz.

Bizim ev sahipliğimizde özel organizasyonlarınızı gerçekleştirmek mi istiyorsunuz yapmanız gereken adımları söyleyelim hemen. Kırklareli Deva Düğün Salonu iletişim bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz ve bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Gökay Bey

  • Adres: Karakaş Mahallesi, 39020 Kırklareli Merkez/KırklareliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!