• Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alinda Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Alinda Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Alinda Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alinda Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Alinda Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alinda Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Alinda Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Alinda Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alinda Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Alinda Kır Bahçesi Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi doğanın kalbinde yemyeşil bir kır bahçesinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adreste olduğunu biliyor muydunuz?

Kırklareli Alinda Kahvaltı Salonu olarak restoran işletmeciliği yapıyor, misafirlerimizi damakta farklı bir lezzet uyanan gelenekler tatları alışılmışın dışında sunumumuzla servis ediyoruz. Sadece verdiğimiz hizmet bununla da kalmıyor özel günlerini kutlamak isteyen çiftlere açık ve kapalı alanlarımızı tahsis ediyor, kusursuz ve eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Davet alanımızdan bahsetmek gerekirse; begonviler be çam ağaçlarla çevrili yemyeşil kır bahçesinde açık alanda, göze hitap eden modern tasarımı ile dikkat çeken kapalı alanımızda istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebileceksiniz. Rahatlığınız için tasarlanmış kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mevcut olduğundan dolayı yılın her mevsimi de faaliyet gösterebiliyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partiniz için istediğiniz konseptte davet alanımızı hazırlayabiliyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle soft renkler kullanmayı tercih ediyor, istediğiniz renk tüllerle masa üstünü ve sandalyeleri süslüyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerinde kına tahtı ve kına süslemelerini anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından temin ediyoruz.

Restoranımız doğada bulunmasına rağmen şehir merkezine oldukça yakındır ve böylece size ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Araçla ulaşım sağlayacaksınız otoparkımızdan da yararlanma fırsatınız bulunuyor. Ayrıca organizasyonlarınızın sorunsuz geçmesi için sizin ve davetlilerinizle gün boyu ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ettiğimizi de bildirmek istiyoruz.

Sadece kına gecelerinde değil düğün, nişan, doğum günü kurumsal etkinlik ve yemekli organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz. Siz de Kırklareli kına gecesi mekânı arıyor ve isteklerinizi harfiyen yerine getiren bir adres bulamıyorsanız Alinda’yı düşünebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ev sahipliği yaptığımız organizasyonlar hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Karahıdır Mahallesi, Eriklice Köyü/Kırklareli Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.