Alinda Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Kırklareli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi doğanın kalbinde yemyeşil bir kır bahçesinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adreste olduğunu biliyor muydunuz?

Kırklareli Alinda Kahvaltı Salonu olarak restoran işletmeciliği yapıyor, misafirlerimizi damakta farklı bir lezzet uyanan gelenekler tatları alışılmışın dışında sunumumuzla servis ediyoruz. Sadece verdiğimiz hizmet bununla da kalmıyor özel günlerini kutlamak isteyen çiftlere açık ve kapalı alanlarımızı tahsis ediyor, kusursuz ve eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Davet alanımızdan bahsetmek gerekirse; begonviler be çam ağaçlarla çevrili yemyeşil kır bahçesinde açık alanda, göze hitap eden modern tasarımı ile dikkat çeken kapalı alanımızda istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebileceksiniz. Rahatlığınız için tasarlanmış kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mevcut olduğundan dolayı yılın her mevsimi de faaliyet gösterebiliyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partiniz için istediğiniz konseptte davet alanımızı hazırlayabiliyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle soft renkler kullanmayı tercih ediyor, istediğiniz renk tüllerle masa üstünü ve sandalyeleri süslüyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerinde kına tahtı ve kına süslemelerini anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından temin ediyoruz.

Restoranımız doğada bulunmasına rağmen şehir merkezine oldukça yakındır ve böylece size ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Araçla ulaşım sağlayacaksınız otoparkımızdan da yararlanma fırsatınız bulunuyor. Ayrıca organizasyonlarınızın sorunsuz geçmesi için sizin ve davetlilerinizle gün boyu ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ettiğimizi de bildirmek istiyoruz.

Sadece kına gecelerinde değil düğün, nişan, doğum günü kurumsal etkinlik ve yemekli organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz. Siz de Kırklareli kına gecesi mekânı arıyor ve isteklerinizi harfiyen yerine getiren bir adres bulamıyorsanız Alinda’yı düşünebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ev sahipliği yaptığımız organizasyonlar hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karahıdır Mahallesi, Eriklice Köyü/Kırklareli MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!