Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Yeşilköy Balıkçısı

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yeşilköy Balıkçısı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Yeşilköy Balıkçısı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Yeşilköy Balıkçısı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yeşilköy Balıkçısı Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilköy Balıkçısı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeşilköy Balıkçısı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Yeşilköy Balıkçısı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yeşilköy Balıkçısı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeşilköy Balıkçısı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yeşilköy Balıkçısı Hakkında

Yarım asrı aşkın süredir faaliyet gösteren taş bir binanın içerisinde bulunuyoruz.

Özel davetlerinize de yer verdiğimiz Yeşilköy Balıkçısı Selim’in Yeri mutlu günlerinize harikulade lezzetleri getiriyor.

Tarihi dokusuna dokunulmadan restore ettirdiğimiz binamızda bugüne kadar pek çok nikah sonrası yemeği, bekarlığa veda ve nişan organizasyonu tertip ettik. Hatta bu tip davetleriniz için 70 ve 80 kişilik salonlar dahi yarattık. Bu keyifli günler için size özel alanlar oluşturduk. Sevdiklerinizle lezzetlerimizin tadına bakabileceğiniz doyasıya eğlenebileceğiniz bir alan…

Restoranımızda aynı zamanda fasıl hizmeti de veriyoruz. Böylelikle davetlerinize Yeşilköy Balıkçısı fasıl ekibi sayesinde canlı müzik de eşlik ediyor.
Son dönemlerde geleneksel kına gecesinden ziyade daha modern çizgideki kına organizasyonları talep görüyor. Bekarlığa veda konseptinin ağırlıklı olduğu kına organizasyonlarında gelin adaylarımız arkadaşlarını ve yakın akrabalarını davet ediyor. Düğün öncesi stresini atmak ve doyasıya eğlenebilmek ise esas amaç. Bunun için şarkılar ve türküler eşlik ediyor davetinize… Dilediğiniz eğlenceyi bulabileceğiniz restoranımızda sürecin nasıl ilerlediğinden bahsedecek olursak:

İlk olarak istediğiniz salonu belirliyorsunuz. Konuk sayınıza göre de tercih edebileceğiniz salonlarımızdan istediğinizi belirledikten sonra farklı bir oturma düzeni istiyorsanız onu da belirtmeniz gerekiyor. Çünkü tüm bu noktaları bekarlığa veda günü siz daha restoranımıza gelmeden halletmek istiyoruz.

Ardından belirlenmesi gereken bir diğer önemli nokta bekarlığa veda yemeğiniz için istediğiniz menü… Fiks menülerimizi tercih edebileceğiniz gibi sevdiklerinizin zevklerine göre de bir menü talep edebilirsiniz. Ekstra olarak davet günü isteyebileceğiniz yemekleri de hızlı bir şekilde hazırlayabiliriz. Geniş mutfak ekibimiz organizasyonun her aşamasında yanınızda olup isteklerinize hızlı bir şekilde cevap verecektir.

Fasıl ekibimizin şarkıları, lezzetli yemeklerimiz ve evlilik heyecanınız…

Bekarlığa veda geceniz için yapabileceklerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; sağ üstte bulunan "Ücretsiz fiyat teklifi al" butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Yeşilköy Balıkçısı fiyatları hakkında da detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeşilköy Mahallesi, Yeşilköy Cd. No:6, 34149 Bakırköy/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Yeşilköy Balıkçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.