• Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Villa Pine Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Villa Pine Garden Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Villa Pine Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Villa Pine Garden Sıkça Sorulan Sorular

Villa Pine Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Villa Pine Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Villa Pine Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Villa Pine Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Villa Pine Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Villa Pine Garden Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir Villa Pine Garden Ağva’da faaliyet gösteriyor. Daha spesifik bir şekilde tarif etmek gerekirse Yeniköy ve Göçe köylerinin ortasında tam da yeşillikler içerisinde bir yerdeyiz. Bu yeşilliklerin kaynağı sadece çimler değil aynı zamanda otelimizi çevreleyen ve hemen her cephesinden rahatlıkla görülebilen oksijen deposu çam ağaçlarının olması. Bu sayede otelimizde geçirdiğiniz süre boyunca temiz havanın ve dinginliğin tadına doyabileceksiniz.

Otelimizde konaklama hizmetlerimiz dışında bazı toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Butik bir otel olduğumuz için küçük çaplı olan bu organizasyonlar genellikle şunlar oluyor; doğum günü kutlamaları, evlilik yıl dönümü veya evlilik teklifleri. Bir tane daha var ki o da bekârlığa veda partileri.

Düğünden önce hem hâlâ bekâr insanlar olarak son bir kez eğlenmek ve hem de düğün hazırlıklarının stresini atmak için yapılan bu etkinlikte size eşlik etmekten mutluluk duyarız. Sizin için özenle hazırlanır ve gerekli hazırlıkları eksiksiz bir şekilde yaparız. Otelimizde bir de havuzumuz var ve partinizin eğlencesine eğlence katmak isterseniz bu imkândan da dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Eğer organizasyonunuz öncesinde veya sonrasında otelimizde konaklamak isterseniz sizi seve seve ağırlarız. Otelimizin birbirinden tamamen farklı ve her biri özenle hazırlanmış 10 adet odası mevcut. Her biri dekorasyonuna ve iç tasarımına uygun olarak belirli bir renk ile adlandırılıyor. Her biri jakuzili ve şömineli odalarımızdan dilediğiniz konsept veya renkte odayı seçmekte özgürsünüz. Belirtmek isteriz ki şık oldukları kadar da rahatlar.

Villa Pine Garden fiyatları hakkında bilgi almak ve organizasyonunuzun detayları ile ilgili görüşmek için bizimle iletişime geçerseniz her şeyi kısa sürede hızlıca ayarlayabiliriz. Sayfadaki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Ağva Merkez Mahallesi, Yeniköy No:19 Göçe Köyü/Şile

 • Haritadaki Konumu

  Villa Pine Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.