Villa Ozan Bosphorus

0212 963 2475

E-posta Gönder

Villa Ozan Bosphorus Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Villa Ozan Bosphorus Sıkça Sorulan Sorular

 • Villa Ozan Bosphorus kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Villa Ozan Bosphorus kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Villa Ozan Bosphorus kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Villa Ozan Bosphorus kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Villa Ozan Bosphorus kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Villa Ozan Bosphorus kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Villa Ozan Bosphorus kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Villa Ozan Bosphorus Hakkında

1992 yılından beri Villa Ozan Bosphorus olarak Sarıyer merkeze 1.5 kilometre uzaklıkta, Marmara ve Karadeniz’in İstanbul Boğazı ile buluştuğu noktada hizmet veriyoruz. 5000 metrekare üzerine kurulu tesisimizin, 1000 metrekaresi kapalı diğer 1000 ise kır organizasyonları için özel olarak dizayn edilen açık alandan oluşuyor.

İstanbul’un muhteşem manzarası eşliğinde açık havada kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz, profesyonel ekibimizle birlikte hizmete hazırız! Çiçek ve yeşilliklerle süslediğimiz bahçemizde özel organizasyonlarınızın daha da güzelleşeceğine emin olabilirsiniz. Üstelik minyatür bir süs havuzumuz bile var.

Eğer organizasyonunuzu bahçe alanımızda düzenliyorsanız, olumsuz hava koşullarını göz önünde bulundurarak kapalı salonumuzu da eş zamanlı olarak hazırlıyoruz. Amacımız, tüm riskleri ortadan kaldırmak ve sorunsuz bir kına gecesi organizasyonu sağlamak. Böylece şartlar gerektirirse farklı mekanlarda tek bir organizasyona imza atabiliyorsunuz. İşte bu da bizim en farklı özelliklerimizden biri. Her zaman müşteri memnuniyetini zirveye taşımak için özenle çalışıyoruz.

Tesisimiz de 350 araç kapasiteli bir otopark var. Dolayısıyla misafirleriniz için park yeri bulmak sorun olmuyor. Eğer kına gecenizi Ozan Restaurant’ta yapmaya karar verirseniz, orkestramızın şahane müziğini boğazın muhteşem görüntüsü eşliğinde dinliyor, sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğleniyorsunuz. Eğlenceli kına gecesi organizasyonunuz için bindallı ve kaftan temininden davul şova, kına ekibinden kına süslemesine kadar her aksesuarı size sağlıyoruz. Eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelip verdiğimiz kararlar doğrultusunda kına günü her şeyi hazırlıyoruz. İstanbul’u farklı açılardan izleyebileceğiniz panoramik bir ortam içerisinde özlemini duyduğunuz her şey, gökyüzü ve denizin kucaklaştığı mekanımızda sizi bekliyor.

İstanbul kına gecesi mekanları arasında yer aldığımız Villa Ozan’da hem açık hava organizasyonu yapıyor hem de profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Siz de bizimle tanışmak ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek isterseniz iletişim formunu ücretsiz olarak doldurabilir ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 2475
 • Adres:

  Kilyos Yolu Boğaziçi Cad. No:40 Sarıyer/İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Villa Ozan Bosphorus Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.