Velena Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Velena Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Velena Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Velena Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Velena Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Velena Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Velena Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Velena Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Velena Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Velena Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Velena Hotel Hakkında

Velana Hotel olarak yıllardır otel sektöründe faaliyet gösteriyor, çeşitli başarılara imza atıyoruz. Bizi tercih eden misafirlerimizi kaliteli hizmet sunuyor, kendimizi her yıl geliştiriyoruz. Bu sektörde edindiğimiz tecrübeler ışığında özel gün organizasyonlarında da hizmet vermeye başladık. Nice gelin adayının hayallerini gerçekleştirdik.


Kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlerken gelin adaylarının düşüncelerine çok önem veriyor, hayal ettikleri geceye ulaşmalarını sağlıyoruz. Özel günlerin adresi olmak için çıktığımız bu yolda uygun fiyat politikamızla beraber yanınızdayız.


Otelimizden bahsedelim.


Biz Velana Hotel İstanbul olarak Ağva mevkiindeyiz. Kolay ulaşımımız sayesinde misafirlerimize avantajlı bir otel sunuyoruz. Denize sadece 50 metre mesafede olan otelimiz hem deniz hem de doğa manzarasıyla sizleri etkiliyor.


Otelimizin oda sayısı 22. Konaklama hizmeti sunuyoruz. Organizasyonlarınız sonrasında yorgunluğunuzu atmak için bizi tercih edebilirsiniz.


Otelimizde 100 kişilik restoranımız bulunuyor. Kış aylarında organizasyonlarınızı restoranımızda gerçekleştiriyoruz. Yaz aylarında ise havuz başında bulunan alanımızda organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonlarınız için profesyonel ekibimizle beraber çalışıyor, kına geceniz için gerekli malzeme ve aksesuarların teminini sağlıyoruz. Kına mumu, kına tahtı, kına alternatifleri başta olmak üzere birçok kına gecesi malzemesini çözüm ortaklarımız aracılığı ile temin ediyoruz.


Özel günlerinizde evinizdeki rahatlığı size sunuyor. Bizimle beraber organizasyonlarınızı gerçekleştirirken özel hissetmenizi istiyoruz. Ekibimiz gece boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bekliyorlar.


Yemekli olarak kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz Türk ve dünya mutfağındaki lezzetleri içeren menülerimizi inceleyebilirsiniz. Otelimizde hijyen ve misafir memnuniyetine oldukça önem veriyor, lezzetlerimizi özenle hazırlıyoruz. Alanında deneyimli aşçılarımızın ellerinde hazırlanan yemeklerimiz özel sunum tabaklarında masalarınıza ulaşıyor.


Bizimle beraber organizasyonlarınızı gerçekleştirmek isterseniz ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Özel günlerinizde Velena Hotel Ağva’ya güvenin, hayalleriniz gerçek olsun.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ağva Merkez Mahallesi, Yakuplu Cad./Dere Sok. No:8, 34990 Şile/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Velena Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.