Vaye Marina

0212 963 2528

E-posta Gönder

 • Büyükçekmece, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Vaye Marina Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Vaye Marina Sıkça Sorulan Sorular

 • Vaye Marina kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Vaye Marina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Vaye Marina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Vaye Marina kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Vaye Marina kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Vaye Marina Hakkında

Yeni mekanımız olan Vaye Marina’da 2018’den beri sektörde bulunan organizasyon ekibimizle kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz. Faaliyete Vaye Kına Evi ismiyle başlayan ekibimiz şimdi de Vaye Marina adıyla Büyükçekmece kına mekanları arasında hizmet veriyor. 2022’de açılan mekanımızda sizi yepyeni dekorlarımız ve genç atmosferimizle bekliyoruz. Mekanımız deniz manzaralı oluşuyla da gelinlerden tam puan almayı başarıyor.

Davet Alanları

Vaye Marina’da sizi havalandırması da olan yarı açık alanımızla karşılıyoruz. Böylece kına gecenizi hem açık hem de kapalı alanda gerçekleştirme fırsatı elde ediyorsunuz. Mekanımıza 350 kişi davet edebilir, kına gecenizde sevdiğiniz herkesi yanınızda görebilirsiniz. Davet alanımızda yer alan geniş dans pistimiz de kına gecesi veya bekarlığa veda partisi eğlencesi için oldukça uygun. Salonumuzun teknik imkanlar bakımından da yeterli olduğunu belirtelim.

Dekorasyon

İstanbul bekarlığa veda mekanlarından Vaye Marina’da süsleme konusunda da çifte yardımcı oluyor ve çifte farklı dekorasyon alternatifleri sunuyoruz. Bununla beraber kına tahtı da mekanımız tarafından sağlanıyor. Klasik detayların öne çıktığı mekanımızda İon tarzı sütunlar, heykeller ve duvar tabloları hemen göze çarpıyor. Oturma düzenindeyse dikdörtgen masalar ve pleksi sandalyeler kullanmayı tercih ediyoruz.

Hizmetler

Mekanımızda organizasyonu kendimiz sağlasak da dileyen çiftler dışarıdan organizasyon getirebilirler. Kına ekipmanları da firmamızca temin ediliyor. Bu ekipmanlar arasında bindallı, kaftan, hint kınası, tepsi ve mum gibi detaylar yer alıyor. Davul şov, müzik yayını ve nedime ekibi gibi hizmetler de istek dahilinde sunuluyor. Ayrıca ses ve ışık sistemleri de davet alanımızca mevcut. Yeni yapılan konforlu gelin odamız da sizi bekliyor.

Yiyecek / İçecek

İstanbul kına mekanları içinde hizmet veren Vaye Marina’da 2 farklı menü arasından tercihinizi yapabilirsiniz:
●Yemekli menümüzde başlangıç tabağı, ara sıcak, kırmızı veya beyaz etli ana yemek, tatlı, meyve, pasta ve içecek servisi bulunuyor.
●Kokteyl menüdeyse su böreği, kuru pasta, yaş pasta, meşrubat yer alıyor. Arzu edilirse kokteyl menüye ordövr tabağı da eklenebiliyor.

Vaye Marina olarak çiftlerin en güzel gecesine imza atmak istiyoruz. Çiftlerimiz erken anlaşma durumunda bazı avantajlardan da yararlanabilirler. Mekanımız kına, nişan ve düğün dahil olmak üzere bütün organizasyon türleri için hizmet verebiliyor. Kına gecenizi bizimle beraber planlamak istiyorsanız telefon numaramızı çevirerek ekibimize ulaşabilirsiniz. Sayfada yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ başlıklı formda gerekli yerleri doldurarak da bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 2528
 • Adres:

  Fatih Mah. kordonboyu cad.22/A büyükçekmece

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vaye Marina Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.