Vadi Park

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Vadi Park - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Vadi Park Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Vadi Park Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Vadi Park Sıkça Sorulan Sorular

Vadi Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Vadi Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Vadi Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Vadi Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Vadi Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Vadi Park Hakkında

Uzun yıllardır profesyonel bir hizmetle Vadi Park olarak kiraya verdiğimiz kır alanımızda dilediğiniz özel organizasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz. Düğünden kınaya nişandan toplu organizasyonlara kadar hizmet veriyoruz. Hafta sonları piknik yapabileceğiniz bir mekân olarak da karşınıza çıkıyoruz.


Vadi Park adıyla İstanbul Anadolu Yakası kına mekanları arasında yer alıyoruz. Hayal gücünüzü serbest bırakabileceğiniz bir mekân olarak uygun fiyatlı hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Diğer işletmelerden bizi ayıran nokta da bu aslında. Bu sayede aklınızdaki organizasyon, catering ya da müzik gibi dışardan desteklerinizi rahatça gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir kına organizasyon şirketiyle konsept bir gece düzenleyebilirsiniz. Renkli bir “Hint” ya da kırmızı ve altın sarısının ağırlıklı olduğu “Osmanlı” konseptleri… Belki de bir kına ekibiyle görsel şölen… Catering firması tutarak da kendinize özel bir kına menüsü hazırlayabilirsiniz. Böylece misafirleriniz hem görsel hem de lezzet açısından oldukça memnun kalır. Bir bando grubuyla anlaşarak da eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Hepsi sizin hayal gücünüz de saklı! Üstelik tüm bunları sevdikleriniz ile birlikte yaşıyorsunuz!


Tesisimizin birçok olanağını kullanabileceğiniz gibi en önemlisi de atmosferimizi yaşayacak olmanız. Çünkü ormanın içinde, şehrin gürültüsünden uzak, Karadeniz kıyısında yer alıyoruz. Rüzgarla gelen deniz kokusu, muhteşem bir doğa manzarası içerisinde hayalinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştiriyorsunuz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz daveti gerçekleştirmenin vakti geldi. Özgür bir şekilde istediğinizi yapabileceğiniz kır alanımızda kına organizasyonunuzu gerçekleştirmeniz için dört gözle bekliyoruz.


Bizimle iletişime geçmek, uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Eksiksiz kısmını vurgulamak istiyoruz. Çünkü aksi takdirde size ulaşamıyoruz. Bu yüzden verdiğiniz iletişim bilgileri çok önemli. Geri dönüş sağladığımızda da sizi Vadi Park’a davet ediyoruz. Böylece hem tanışıyor hem de organizasyonunuz hakkında konuşuyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Sofular Mahallesi, İstanbul Şile Yolu

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Vadi Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.