Two Kuruçeşme

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Two Kuruçeşme - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Two Kuruçeşme Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1000 - 1500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1000 - 1500 TL

Two Kuruçeşme Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Two Kuruçeşme Sıkça Sorulan Sorular

Two Kuruçeşme kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Two Kuruçeşme kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1000 - 1500 TL aralığından başlamaktadır.Two Kuruçeşme kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1000 - 1500 TL aralığından başlamaktadır.


Two Kuruçeşme kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Two Kuruçeşme kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Two Kuruçeşme Hakkında

İstanbul’da şık ve nezih bir mekanda kına gecenizi düzenlemek istiyorsanız sizi Two’ya bekliyoruz. Beşiktaş kına mekanları arasında yer alan Two, Boğaz manzaralı bir noktada kapılarını açıyor. Sadece kapalı davet alanıyla hizmet veren mekanda istediğiniz mevsimde kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi gerçekleştirebilirsiniz. Two manzarası haricinde zengin menüsüyle de öne çıkmayı başarıyor.

Davet Alanları

Mekanımızda kına geceleri veya bekarlığa veda partileri gibi organizasyonlar için kullanılan 1 adet kapalı alanımız bulunuyor. Davet alanımız butik bir kına gecesi isteyen gelin adayları tarafından tercih ediliyor. 50 ila 100 kişilik kapasitesiyle kapılarını açan Two’da aileniz ve yakın arkadaş çevrenizle beraber olabileceğiniz bir davet düzenleyebilirsiniz. Mekanımızdan deniz manzarasına ek olarak cadde de görülebiliyor.

Dekorasyon

Two Kuruçeşme’de kına gecelerine çok yakışan sıcak renkli öne çıkardık. Bununla beraber kullandığımız sarı renkli loş ışıklandırmalar da mekanımızın samimi havasını güçlendiriyor. Duvarlarımızı dekore etmek için arkası sarı ışıklandırmalarla aydınlatılmış çeşitli tablolardan yararlanıyoruz. Kına gecesi yemekli olacaksa dikdörtgen veya yuvarlak masalarımızı kullanıyoruz. Duvar kenarında yer alan dikdörtgen masalara rahat koltuklarımız eşlik ederken yuvarlak masalarda ahşap sandalye kullanmayı tercih ediyoruz.

Hizmetler

Two Kuruçeşme olarak organizasyon sorumlumuzla beraber davetinizi planlıyor ve tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz. Kına gecesi veya bekarlığa veda partisi sırasında da her zaman yanınızda oluyoruz. Aklınızda özel bir kına dekorasyonu varsa dışarıdan organizasyon firması getirebilirsiniz. Kına gecenizden ve bekarlığa veda partisinden en eğlenceli anları kayıt altına alması için istediğiniz fotoğrafçıyla çalışabilirsiniz.

Misafirlerinize ikramda bulunmak isterseniz size içeriği zengin menülerimizle yardımcı oluyoruz. Menümüzden istediğiniz yiyecek ve içecekleri seçerek menüyü hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz menüyü tadabilir ve menüde değişiklik yapabilirsiniz. Kına gecesinde canlı müzik eğlencesi olacaksa sahnemizi hazırlıyoruz. Ses ve ışıklandırma sistemlerinin kurulumu da bizim sorumluluğumuzda. Two’da misafirlerinizin kullanabileceği 75 ila 100 araçlık geniş bir otoparkımız da bulunuyor.

İstanbul Avrupa Yakası kına mekanları içinde hizmet veren Two ulaşıma elverişli bir konumda yer alıyor. Farklı menü seçenekleriyle çiftlere seçim yapma özgürlüğü sunan mekanımızda müzik eğlencesine geceye kadar devam ediyor, misafirlerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlıyoruz. Kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi bizimle beraber planlamak isterseniz sayfada verilen telefon numarasını arayabilir, ‘Fiyat Teklifi’ formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.