Teras Talia

E-posta Gönder

Teras Talia

Teras Talia Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Teras Talia Sıkça Sorulan Sorular

 • Teras Talia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Teras Talia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Teras Talia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Teras Talia kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Teras Talia kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Teras Talia Hakkında

İstanbul’da samimi ve konforlu bir salonda kına gecelerinizi düzenlemek isteyen tüm konuklarımızı Teras Talia Kavacık’a bekliyoruz.

Açıldığımız günden beri bizi tercih eden misafirlerimizin memnuniyetlerini sağlamayı amaçladık. Bunun için hizmet standardımızı hep yukarıya çekmek için yenilikçi bir yapıyla hizmet verdik. Kendimizi devamlı yeniledik, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları geliştirdik. Gelin adaylarımızın hayatlarının bu anlamlı ve güzel gününde her zaman fark yaratmayı ilke edindik. İşte bu yüzden salonumuzda en iyisini sunmak için her kriteri hesaplıyor, her detayın üzerinde özenle duruyoruz. Mutluluğunuzda pay sahibi olmak, en büyük gayemiz!

Kına gecelerinizi hangi konseptte düzenlemek istiyorsunuz? Eğer aklınızda herhangi bir konsept fikri yoksa sakın telaşlanmayın. Uzun zamandır bu tarz organizasyonlarda rol alan, misafirlerimizin beklenti ve taleplerini en doğru şekilde yerine getiren ekibimiz, en yeni trendleri takip ederek birçok farklı seçeneği beğeninize sunuyor. Özellikle son yıllarda kına geceleri için sıkça tercih edilen Osmanlı konsepti, Hint konsepti, prenses konsepti ve roman konsepti için gereken tüm aksesuarlara sahibiz. Geleneksel bir kına gecesi talebiniz olursa da masa ve sandalye giydirmelerinde kullandığımız tülleri, mekânın genel süslemeleri için kullandığımız çiçek ve balonları kırmızı renkte sunabiliyoruz. Aynı zamanda kına gecelerinin olmazsa olmazları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları da temin edebiliyoruz. Aynı zamanda ekstra talebiniz durumunda bir kına ekibi gecenizi renklendirebiliyor. Davul şov ile mini bir koreografi hazırlayabiliyor ve bu ânlar ile kına gecenizi unutulmaz bir organizasyon haline getirebiliyorsunuz.

400 kişilik kapasitemiz ile kına geceniz için rahat bir ortam sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Masaları istediğiniz gibi dizayn edebiliyor, salonumuzun tasarımı konusunda özgür oluyorsunuz.

Talep ettiğiniz bir kına gecesi için doğru yerdesiniz. Sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaştığınız anda gecenizi planlamaya başlayabiliriz.

İletişim

 • Adres:

  Kavacık Mh. Fsm Cad. Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sk. No:14 Kavacık

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.