Tarihi Galatasaray Hamamı

E-posta Gönder

Tarihi Galatasaray Hamamı Hakkında

Tarihi Galatasaray Hamamı'nın eşsiz atmosferinde, düğününüzden önce, dostlarınız ve ailenizle, her zaman hatırlamak isteyeceğiniz güzel ve eğlenceli bir gelin hamamı hatıranız olsun istemez misiniz?.

Organizasyonunu yaptığımız gelin hamamlarında ya da bekarlığa veda partilerinde konuklarımız; dilerlerse CD'den, dilerlerse fasıl gruplarının (keman, cümbüş, darbuka, tef) canlı müziği eşliğinde, geleneksel Türk müziği ile eğlenebilir, aynı zamanda oryantal dansını izleyebilir ve hamamda dilediklerince kalabilirler. Ayrıca catering servisimizin zengin menüsü ile bu özel günlerini sevdikleriyle paylaşabilir, dilerlerse kına yakabilir ve havanın güzel olduğu durumlarda bahçede eğlencelerine devam edebilirler.

1481'de, Sultan II. Beyazıt'ın Gül Babanın ricası ile, şimdi Galatasaray Lisesi olan okulun öğrencilerinin faydalanması için yaptırdığı tarihi hamam; İznik çinilerinin nadide örneklerinden oluşan mimari dokusuyla, kurşun kaplı kubbesiyle, Türk el işi özel oyma kapıları, özenle yapılmış göbek taşıyla ve kalem işi boyalarla bezenmiş duvarlarıyla Türk hamam kültürünü mistik ambiyans içinde konuklarına yaşatır.

Osmanlı'dan bugüne geleneksel hamam kültürünü bünyesinde bulunduran, T.C. Turizm Bakanlığına bağlı tek hamam olan Tarihi Galatasaray Hamamı'nda; göbek taşı keyfini güler yüzlü ve işin ehli ekibin uyguladığı hijyenik, sağlıklı banyo hizmeti ile yaşayın. Tarihi mermer kurnalarda, gül tomurcuğu desenli pirinç musluklardan akan suyun sesiyle o mistik atmosferde, size özel temizlik kürü sonrası selülit masajı, aromatik yağlı terapi masajı ve özel bakım hizmetinin her çeşidi için tek adres tarihi ve turistik Galatasaray Hamamı.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Galatasaray / Beyoğlu

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tarihi Galatasaray Hamamı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.