Sultan Sarayı

1

E-posta Gönder

0216 706 0665

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tuzla, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Sultan Sarayı

Düğün.com Çiftlerine Özel Lux Paket + Mekan %37 İndirimli!

Kına organizasyonu için bizi tercih eden çiftlerimize özel lux kına paketimizi, mekan dahil %37 indirim ile sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve paket detayları için lütfen arayın.

Son gün 30/06/2021


Hakkında

Uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile işlettiğimiz, kapılarını açtığımız ilk günden beri aynı heyecanla hizmet verdiğimiz mekanımız Salon Sultan Sarayı Tuzla’da bulunuyor. Aynı özen ve kalite ile işlettiğimiz diğer şubemiz ise Pendik Kaynarca’da yer alıyor. Şubelerimiz sayesinde hem kendi muhitimiz hem de çevre ilçelerden gördüğümüz rağbete cevap verebiliyor, her iki salonumuzda da konuklarımızı güler yüzlülükle karşılıyoruz.

Davet Alanları

Sultan Sarayı Tuzla Salon, başta kına gecesi ve düğünler olmak üzere en özel günlere ev sahipliği yapan harika bir davet mekanı. Burada 400 ila 500 kişiyi ağırlayabildiğimiz geniş bir kapasiteye, büyük bir dans pistine ve kaliteli ses sistemlerine sahibiz. Ferah ve aydınlık salonumuzun modern bir tasarımı ile konforlu bir oturumu da mevcut.

Dekorasyon

Davet salonumuzun dekorasyonu günümüz modasına uygun şekilde incelikle tasarlandı. Burada oturma düzenimizi yuvarlak ve kare masalar ile tiffany veya napolyon model sandalyeler kullanarak oluşturuyoruz. Kırmızı, beyaz, pembe veya mor gibi renklerden gelinimizin tercihine göre süslemelerimizi yapıyoruz. Altın sarısı aynalı suplalar, çiçekler, şık masa orta süsleri ve kına gecelerine özgün detaylarla mekanı hazırlıyoruz.

Hizmetler

Gelin ve damatların, özel günleri için ihtiyaç duyacakları her türden imkana sahibiz ve tüm detaylarla bizzat biz ilgileniyoruz. Kına geceleri konusunda çok tecrübeliyiz ve bir organizasyon firması profesyonelliği ve çeşitliliği ile hizmet veriyoruz. En son model renk (kırmızı, mor, beyaz, altın sarısı) ve tasarımlarda (cibinlikli, taklı, çiçekli, arka fon çemberli) sayısız kına tahtımız ve konseptimiz bulunuyor.

Çiftlerin bütçelerine ve davetli sayısına göre seçim yapabilecekleri, işlerini fazlasıyla kolaylaştıran kına paketlerimiz mevcut. İçeriklerinde ise; karşılama panosu ve masası, Kadın DJ ve kına müzikleri, HD video çekimi, davullar, tefler, kına kızları, geline kaftan, dans şovları, özel gelin çıkışı, kına tepsi ve sepeti, taçlar, mumlar, mendiller, rengarenk şov, testi kırma, Hint kınacısı gibi detaylar mevcut.

Yiyecek / İçecek

Kına gecelerini yemekli olarak düzenlemeyi düşünen çiftlerimize her damak zevkine uyacak çeşitli hazır menülerimizi sunuyoruz. Kırmızı veya beyaz etli ana yemeklere göre fiyatları değişen menülerimizde çift dilerse değişiklik de yapabiliyoruz. Eğer yemek tercih etmezlerse lezzetli atıştırmalıkların ve mezelerin bulunduğu kokteyl menülerimiz de mevcut. Tüm yiyecek ve içeceklerimizi hijyen kurallarına uygun şekilde servis ediyoruz.

Tüm geleneklerin ve adetlerin yerine getirildiği dillere destan bir kına gecesi için Tuzla Aydıntepe Sultan Sarayı’na davetlisiniz. Hayallerinizin de ilerisinde unutulmaz bir organizasyonu size yaşatacağımızdan şüpheniz olmasın. Fiyatlarımız, kına kampanyalarımız, ödeme kolaylıklarımız ve tüm hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin! Telefon numaramızı tuşlayabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Bayhan Toruk

Yetkili Kişi

 • Telefon: 0216 706 0665
 • Adres: Kaynarca E5 Yanyol Cad. no:122 Pendik/İstanbul

Sultan Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!