Silivri Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Silivri Öğretmenevi
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Silivri Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Silivri Öğretmenevi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Silivri Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

Silivri Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Silivri Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Silivri Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Silivri Öğretmenevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Silivri Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Silivri Öğretmenevi Hakkında

Uzun yıllardır özel günlerinizde yer alan Silivri Öğretmenevi kına törenlerinizi de organize etmek için bekliyor! Uygun fiyat, profesyonel hizmet, eksiksiz bir organizasyon istiyorsanız; öğretmenevimizin doğru tercih olacağını belirtmek isteriz.

Kına gecelerini organize ederken birçok fırsat sunuyoruz. Gelinlerin güler yüzlerle mekânımızdan ayrılmasını istiyoruz. Peki, hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Yaz kış hizmet verebildiğimiz bir davet alanımız bulunuyor. Kapalı bir alan olsa da deniz ve doğanın tüm güzelliklerini seyredebileceğiniz bir manzaraya sahibiz. Kötü hava koşullarının mutlu gününüze engel olamadığı mekânımızda profesyonel ekibimizle beraber davetinizin akışını belirliyoruz. Nasıl bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız tüm personellerimizle hizmet vermek için hazırız. Yaptıkları işlerde uzmanlaşmış kişilerden oluşan organizasyon ekibimiz; mekânımızın temizliğini sağlıyor. Kına gecenizi yemekli olarak düzenlemek istiyorsanız davet menülerini belirliyor ve hazırlıyorlar. Hijyen koşullarına uygun olarak hazırlanan lezzetler servis ve hizmet elemanları aracılığıyla masalara ulaşıyor. En özel yemekler için Silivri Öğretmenevi menülerini inceleyebilirsiniz.

Ekibimizin diğer üyesi olan müzisyenlerimiz en özel şarkıları seslendirmek üzere sahnedeler. Ses ekipmanlarının son kontrollerini sağladıktan sonra en keyifli verici şarkılarla davetlilerinizi mest ediyorlar. Davetlileriniz dans pistini doldururken fotoğraf ve video ekibimizde iş başında. Eğlendiğiniz anları fotoğraf karelerine yansıtan ekibimiz gecenizin unutulmayacak anlarını fotoğraf albümü olarak size teslim ediyorlar.

Hayallerinizdeki kına merasimini için özel bir alan oluşturuyoruz. Burada kına tahtı, kına sepeti, kına tepsisi yer alıyor. Belirlenen renklere göre mekânımızda farklı giydirme seçenekleri bulunuyor. Kına mendillerinden teflere, kuru-yaş kına seçeneklerinden el mumuna kadar tüm detayları iş ortaklarımız aracılığıyla temin ediyoruz.

Eğer siz de Silivri Öğretmenevi’nde kına gecenizi gerçekleştirmek isterseniz; unutulmaz olmaya hazır olun. Sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, hayal ettiğiniz geceye kavuşabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” seçeneğine tıklamadan sayfadan ayrılmayın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Piri Mehmet Paşa Mahallesi, 34570 Silivri/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Silivri Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.