Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Küçükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Hint kınası, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kına gecenizi güzel bir organizasyon ile düzenlemek ve bekâr olduğunuz bu son günlerde sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek istiyorsanız, Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi hizmetinizde! Uygun fiyatlarımız, güler yüzlü hizmetimiz ve daha birçok özelliğimiz ile yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Kına geceleriniz için 100 kişilik kapalı alanımızı dilediğiniz gibi süsleyebiliyoruz. İsteklerinizi tam olarak karşılayabilmek için çalışıyor ve düşlediğiniz kına gecesini Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi farkıyla gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. Masa ve sandalyeleri belirlediğiniz renk ve konsepte göre giydiriyoruz. Son zamanlarda oldukça tercih edilen Prenses, Hint, Osmanlı ve Roman gibi konseptleri tercih edebilirsiniz. Prenses konseptte pembe tül ve süslemeler bulunuyor. Mekânı da tamamen bu şekilde süslüyoruz. Pembe rengin her detayda hâkim olduğunu göreceksiniz. Hint konseptinde tamamen Hint kültürüne uygun aksesuar ve tasarımlar kullanıyoruz. Osmanlı’da geleneksel motifler tercih ediyoruz. Eski Türk kültürünü kullandığımız aksesuarla yaşatabiliyoruz. Roman konseptinde ise renkli tüller sıkça tercih ediliyor. Bohem havası katılan bu kına konseptinin de son zamanlarda bolca tercih edildiğini söyleyebiliriz. Peki, siz hangisini tercih ediyorsunuz?

Bu konseptleri uygulamak için profesyonel olarak hizmet veren bir organizasyon firmasıyla anlaşıyoruz. İsteklerinizi tam olarak karşılamak ve bu özel gününüzü unutulmaz kılmak için yöneticimizden servis elemanımıza kadar herkesin aynı disiplinde çalıştığına emin olabilirsiniz.

Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi Küçükçekmece’de butik düğünler, kına geceleri, iş yemekleri, bayi toplantıları, seminerler, lansmanlar, açılışlar ve bunun gibi daha nice organizasyona ev sahipliği yapıyor. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmek. Böylelikle isteklerinizi en doğru şekilde gerçekleştirebiliyor ve belirttiğiniz tarih için hazırlık planlamasını yapmaya başlıyoruz.

Bizi tercih etmek ve öğretmenevimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Adres: Yeşilova mah reyhan cad no: 27 kucukcekmece istanbul

Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!