Rüya Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rüya Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Rüya Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Rüya Kır Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Rüya Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Rüya Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rüya Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Rüya Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rüya Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Rüya Kır Bahçesi Hakkında

Yeşilin ortasında bir kına organizasyonuna var mısınız? Silivri kına gecesi mekanları arasında açık havada organizasyon yapan ve yüksek kalitede hizmet veren bir salonuz. Bu yüzden isteklerinizin her birini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kına davetleri eğlencelidir. Ama aynı zamanda hüznü de barındırır. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel bir kına programı hazırlıyoruz. Her bütçeye uygun hizmet verdiğimizi de eklemek istiyoruz. Yenilik ve gelişim ilkesini kendimize misyon edinerek organizasyonlarınız için her yıl yeni güzellikler sunuyoruz. Ferah bir hava ve doğanın her tonuyla kına merasimini kır bahçesinde gerçekleştirmek isteyenleri bekliyoruz.

Eğer kına davetiniz yemekli düşünüyorsanız harika lezzetlerle sizi baş başa bırakıyoruz. Şeflerimiz özel menüler hazırlıyor. Ayrıca ikramlı olarak düşünüyorsanız da kınanıza özel bir çalışma yapıyoruz. Servis personelimiz de oldukça hızlı olduğu için asla aksama yaşamıyorsunuz. Silivri kına gecesi organizasyonu yapan mekanlar arasında farkımızı göstermek için memnuniyetimize verdiğimiz önemi fark etmenizi istiyoruz

İstediğiniz renkte giydirme seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Çimlerin üzerinde harika bir kına daveti geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Kırmızı halıyla giriş yaptığınız kınanız yakılırken sizi ağlatma çalışan kız arkadaşlarınız, ilk oynamanız gibi anılarınızı paylaşmaya can atıyoruz. Günün sonunda düğün öncesi eğlenceli bir davet geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca kına tahtı, kına tepsisi gibi aksesuarlar için de dışarıdan anlaşmalı olduğumuz organizasyon şirketleriyle de görüşebiliyorsunuz.

Bize ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmak! Ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz bu işlemi. Görür görmez hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece hayalinizdeki eğlenceli kına davetini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Özellikle kır da kına yapma hayaliniz varsa o zaman vakit kaybetmeden yandaki formu doldurun! Şimdiden heyecanlandık!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ortaköy Mahallesi. Hisar Yanı Caddesi. No:7 Silivri / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rüya Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.