Poseidon Yat

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Poseidon Yat - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Poseidon Yat Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Poseidon Yat Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Poseidon Yat Sıkça Sorulan Sorular

Poseidon Yat kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Poseidon Yat kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Poseidon Yat kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Poseidon Yat kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Poseidon Yat kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Poseidon Yat Hakkında

Poseidon Yatçılık 1990 yılında hizmete başladı. İstanbul’da faaliyetine devam ediyor. Düğün ve nişan organizasyonlarınızın dışında kına gecesi organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyoruz. Teknelerimiz ve yatlarımız arasından organizasyonunuza uygun olanı seçerek hayal ettiğiniz organizasyona sahip olabilirsiniz. İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde kına gecenizin için bütün detayları tamamladık.
Neler mi sağlıyoruz Poseidon Yatçılık İstanbul’da?
Süsleme ve dekorasyon; Teknemizi balonlarla süslüyor, kına gecenizin konseptine uygun süsleme ve aksesuarlar kullanıyoruz. Kına masası oluşturuyor, fotoğraf çekilmesi için kullanılan kartları masanıza yerleştiriyoruz. Nedimeleriniz için taçlar ve bilekliklerde masalarda yerini alırken, kına gecesiniz de davetlilerinizin için dağıtacağınız hatıraları da bu masaya yerleştiriyoruz. İster Hint ister Osmanlı konseptinde bir kına gecesi isteyin, biz hepsini gerçekleştirebiliriz. Kına süslemeleri ve kına tepsisi gibi kına merasimi için gerekli olan bütün detayları sağlıyoruz.
Fotoğraf ve video hizmeti; Kına gecenizde arkadaşlarınız ile dilediğiniz gibi eğlenirken o anlara ait fotoğraflara sahip olmak istemez misiniz? Deneyimli fotoğrafçımız ile unutulmaz fotoğraf karelerine sahip olacaksınız. Teknemizin en güzel manzarası fotoğraflarınıza konu olacak. Ayrıca sosyal medyada beğeni rekorları kırabileceksiniz fotoğraflarınızla. Kına gecenizin fotoğrafları dışında video hizmeti de sunuyoruz. Gecenizi kayıt altına alıyoruz. Yıllar sonra sevdiklerinizle beraber gecenizi tekrar izleyebilecek, aynı duyguları hissedebileceksiniz.
Müzik ve dans gösterileri; En güzel şarkılar sizin için çalıyor, en güzel dans gösterileri sizin için sergileniyor. Organizasyon sorumlumuz ile beraber oluşturduğumuz müzik listesi teknemizde yankılanacak. Çözüm ortaklarımız ile beraber dilediğiniz müzisyeni seçebilirsiniz. Geniş repertuara sahip olan müzisyenlerimiz ile her yöreye ait şarkılar ve türküler teknemizin pistinde çalıyor ve davetlileriniz için dilediğiniz gibi eğlenebileceksiniz. Dilerseniz sadece teknemizi kiralayarak Poseidon Yat kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Sağladığımız hizmetleri beğendiniz mi?
Cevabınız evet ise formu doldurarak bizimle iletişime geçin, hayallerinizdeki geceye ulaşma şansı yakalayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı Tic. Merkezi Sarıyer, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Poseidon Yat Yol Haritası

Poseidon Yat Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ecrin & Servet

Düğün Tarihi: 22.04.2016


Teknenizde kınamızı gerçekleştirdik. Yemeklerin lezzeti ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmenize hayran kaldım. Taki bizim düşünmemiz ve yapmamaız gereken detayları bile çözdünüz. Keşke düğün içinde tekne alternatifini değerlendirseydim ve yine sizinle yapsaydık. Teşekkürler Feride hn. ve... devamı 

Eda & Murat

Düğün Tarihi: 14.04.2016


Kızlar kınaya biz yatta partiye. Bekarlığa veda mı kesinlikle Poseidon S müzik,yemekler, Kaptanın ve personelin ilgi ve alakası çok iyiydi.

Başak & Seli̇m

Düğün Tarihi: 01.04.2016


Bekarlığığa veda partisi için az sayıda kişi sayısıyla alternatif arayışındayken buldum sizi. Yatta gerçekleştirmek fikri süper oldu. gerçekten de çok eğlendik. tekrar tekrar teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.