Peçka Çatalca

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Peçka Çatalca - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Peçka Çatalca Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Peçka Çatalca Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Peçka Çatalca Sıkça Sorulan Sorular

Peçka Çatalca kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Peçka Çatalca kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Peçka Çatalca kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Peçka Çatalca kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Peçka Çatalca kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Peçka Çatalca Hakkında

Düğün öncesi stresinizi attığınız kına merasiminizi Peçka Kır Lokantası Çatalca’da gerçekleştirmek ister miydiniz? Karşınızı kır bahçemiz ve kapalı salonumuzla çıkıyoruz. Üstelik üstün hizmet ve profesyonel bir ekiple birlikte!


Kır bahçemiz açık hava kınası için oldukça uygun. Kına tahtının koyulacağı yerden masaların yerleşeceği konumuna kadar gayet ideal. Bir organizasyon firması ile anlaşmanız doğrultusunda bahçemizden yararlanabiliyor, eğlenceli bir kına töreni geçirebiliyorsunuz. 10 dönümlük arazinin içinde her detayı sizi düşünerek tasarladık. Bu yüzden yeşilin her tonunu görecek, açık hava kınasının keyfini çıkaracaksınız!


Kapalı alanımızda ahşap detayını, tavandan sandalyelere kadar kullandık. Bu sebeple dilerseniz mevsime göre davetini bu kısımda da gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta eğer bahar ayında bu kutlamayı yapacaksanız olası yağmura karşı direk organizasyonunuzu kapalı alanımıza da taşıyabiliriz.


Organizasyonunuz için bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Böylece ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir kına programı hazırlıyoruz. İçerisinde müzikten menüye kadar her detay var. Böylece kına geceniz için hazırlığımızı daha planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Geldiğinizde de her şey istediğiniz gibi oluyor.


Bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz kına organizasyonunuz için telaşınızı azaltıyoruz. Çünkü organizasyon sorumlumuz her an yanınızda oluyor ve anlık değişimler konusunda da yardımcı oluyor. Özetle, tek derdiniz eğlenmek oluyor!


Servis ekibimiz her misafirinizle özel olarak ilgileniyor. Kimse hizmetten şikâyet etmiyor. Çünkü hızlı bir şekilde işlerini yapıyorlar ve siz de aksama yaşamıyorsunuz.


Akıllarda tek bir soru kaldı hatta belki de en önemli olanlardan. Peçka Lokantası fiyat listesi! Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken iki işlem var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak, ikincisi ise çıkan formu doldurmak! Böylece eğlenceli bir kır kınası keyfine erişiyorsunuz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kaleiçi Mah. Hanice Cad. No:3/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Peçka Çatalca Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.