No 1903 Davet Etkinlik

E-posta Gönder

No 1903 Davet Etkinlik Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

No 1903 Davet Etkinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • No 1903 Davet Etkinlik kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  No 1903 Davet Etkinlik kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.No 1903 Davet Etkinlik kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • No 1903 Davet Etkinlik kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  No 1903 Davet Etkinlik kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • No 1903 Davet Etkinlik kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  No 1903 Davet Etkinlik kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

No 1903 Davet Etkinlik Hakkında

Değerli misafirleriniz ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi hayata geçirmek için şık bir salon arıyorsanız sizi No 1903 Davet’e bekliyoruz!

Uzun zamandan beri en mutlu günlerinizde düzenlediğiniz düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi etkinliklerinize ev sahipliği yapıyoruz. Bu özel günlerde memnuniyetinizi sağlamaya büyük özen gösteriyoruz ve mutluluğunuzu paylaşmaktan keyif alıyoruz. Davetlerinizin sizin için ifade ettiği anlamın farkındayız ve bu sebeple profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile birlikte oldukça titiz çalışıyoruz. Kına gecenizden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde mekânımızda gerekli hazırlıkları yapmak ve hayal ettiğiniz ortamı hayata geçirmek için uygun zamana sahip oluyoruz. No 1903 Davet Etkinlik İstanbul’un en kolay ulaşım sağlanabilen noktalarından birinde yer aldığı için konuklarınız organizasyonunuza gayet rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlenebilmeniz için uygun oturma düzenleri hazırlıyoruz. Herkesin eğlenmek için yeterli alana sahip olmasına özen gösterdiğimiz mekânımızda ferah bir ortam sizi bekliyor. Masumiyetin simgesi olan beyaz ve siyah renklerini ağırlıklı olarak kullandığımız mekânımızda gerçekleştirdiğimiz davetlerde isteklerinize göre farklı renk ve temalarda geceler düzenleyebiliyoruz. Kına gecelerinde son zamanlarda en çok Prenses, Osmanlı, Roman ve Hint konseptli davetler tercih ediliyor. Bu temalar içinden veya kendinize uygun olarak seçeceğiniz bir konsepti en ince detaylarına kadar hayata geçirme imkânına sahibiz.

Aradan yıllar geçse de unutulmayacak bir gecede konuklarınız ile birlikte gönlünüzce eğlenmek için No 1903 Davet Etkinlik’i tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli. Mutluluğunuzu paylaşmak için sizden haber bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Akatlar Mah. Cumhuriyet Cad. No:10 Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  No 1903 Davet Etkinlik Yol Haritası

No 1903 Davet Etkinlik Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

e&i

Ebru & Iskinder

Düğün Tarihi: 30.06.2018


Öncelikle ne kadar teşekkür etsek azdır. Her şeyin muhteşem olduğu bir düğüne imza attık. Yemekler, müzik, sunum, ambiyans, çalışanlar, fotoğraflar, videolar her şey eksiksizdi. Planlama sırasında ne istedik ise gerçek oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.