Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Naz City Hotel Taksim

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Naz City Hotel Taksim

Naz City Hotel Taksim Hakkında

Şehrin tam kalbinde 4 yıldızlı otelimizin hizmet anlayışı ve kına gecelerinin karşı konulmaz şıklığı bir araya geliyor. Naz City Hotel Taksim, yıllardır otelciliğin yanında davet sektöründe de faaliyet göstererek topladığı tecrübeyle gelin adaylarının hayatını kolaylaştırmak için çalışan bir kadronun evi. Yüksek tavanlı ve ferah yapılı davet alanıyla Naz City Hotel Taksim, geleneksel kına gecesi konseptlerine özel imzasını atıyor.

Davet Alanları

Naz City Hotel Taksim Beyoğlu’nda, misafirlerinizin kolaylığı için merkezi noktalardan yürüyerek veya mekik servislerle ulaşım sağlanabilen bir konumda bulunuyor. Kına gecelerinizde tercihlerinize göre bir oturma düzeni oluşturulmasını talep ederek salonumuzu 100 ila 300 misafir ağırlanacak hale getirtebilirsiniz. 7 metre tavan yüksekliğiyle dış mekan havadarlığını ve ferahlığını içeriye taşıyan salonumuza ayrıca girişte misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz 100 metrekarelik fuaye alanımız eşlik ediyor.

Dekorasyon

Salonumuzda klasik bir görünüm için yuvarlak masalarla kahverengi Hilton sandalyeler tercih ediyoruz. Kına konseptinize uygunluk için sandalyeler beyaz giydiriliyor ve masalarda kırmızı kadife örtüler tercih ediliyor. Aynalı jardinyer takımlarla ve kına tepsisi görünümlü, Osmanlı esintili dekoratif ögeler ya da kırmızı-beyaz tüy yelpazelerle masaları süslüyoruz. Altın rengi çerçeveli aynalı suplalar ve beyaz kumaş peçeteler kullanıyoruz. Beyaz chester model kına tahtımızın altın rengi oymaları çok şık.

Hizmetler

Naz City Hotel Taksim İstanbul bünyesinde gerçekleştirilecek kına geceleriniz için güler yüzlü bir ekiple, gece boyu tüm sorularınızı cevaplandırmak odağıyla çalışıyoruz. Son teknoloji teknik ekipmanla ve ışık-ses sistemleriyle donatılmış salonumuzda beğendiğiniz şarkıları çalarak eğlenceye yön veriyoruz. Aşçılarımız Türk ve dünya mutfağından lezzetleri masalara getiriyor. Dilerseniz gelin hamamınızı da otelimizin spa ve hamam tesislerinde gerçekleştirebilir, düğün sürecinizde rahat bir mola verebilirsiniz.

Düğününüzden önceki eğlence ve rahatlama fırsatınız olan kına geceniz için, dört yıldızlı konfor ve hizmet olanaklarıyla size evinizdeymiş gibi hissettirecek Naz City Hotel Taksim’i seçin. Geleneksel konseptleri modern teknolojilerle döşenmiş balo salonumuza taşıyarak mükemmel geceyi düzenleyelim. Naz City Hotel Taksim kına gecesi fiyatları hakkında bilgi almak ve çok özel bir gece planlamak için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimize başvurabilir veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Naz City Hotel Taksim Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Naz City Hotel Taksim Sıkça Sorulan Sorular

Naz City Hotel Taksim kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Naz City Hotel Taksim kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Naz City Hotel Taksim kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Naz City Hotel Taksim kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Naz City Hotel Taksim kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.