Mints Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mints Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mints Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Mints Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mints Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Mints Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mints Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mints Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mints Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Mints Hotel Hakkında

En güzel kına gecesi organizasyonları Ağva Mints Hotel ve Restaurant ile gerçekleşiyor!

Unutulmayacak anılar yaratmak için profesyonel ekibimizle beraber çalışıyoruz. Dekorasyondan fotoğraf ve video hizmetine, organizasyondan dans ekibine kadar tüm ayrıntıları düşünüyoruz. Kına geceniz için gerekli olan tüm malzemeleri sunuyor, hayallerinizdeki konsepte uygun olarak bahçemizi süslüyoruz.

Yaz mevsiminde düzenlediğimiz kına gecelerinizde çiçek aranjmanlarına, tüllere, balonlara yeriyoruz. Dinamik ekibimizle beraber yaratıcı konseptlerde tasarlayabiliyor, istediğiniz geceye ulaşmanızı sağlıyoruz!

Mints Otel kına gecesi organizasyon akışı şöyle ilerliyor:

Misafirlerinizi müzik eşliğinde içeriye buyur ediyoruz. Masalarına ulaşmalarını sağlıyoruz. Karşılama personellerimiz atıştırmalık ve kına şerbeti ikramında bulunuyor. Gelin hanım ve arkadaşları için özel olarak hazırladığımız oturma alanına ilerleyebilir, kına tahtınıza oturabilirsiniz. Kına ekibiyle beraber gösterişli bir giriş yapmak isterseniz de ekibimizle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için yemek ikramımız bulunuyor. Farklı menü seçeneklerimizden istediğiniz lezzetleri seçebilir, davetlilerinize kına yemeği verebilirsiniz. Yemeksiz olarak bir gece düşünüyorsanız kuru yemiş ikramı yapmak âdettendir. Biz de bu adeti yerine getiriyor, kına gecenizin büyüsünü bozmuyoruz.

Geleneksel kına türkülerinin söylenmesi ile kına yakma merasimi başlıyor. Damat bey mekâna giriş yapıyor. Örtüler örtülüyor ve kınalar yakılıyor. Davetlilerinizle beraber bu özel ana ait fotoğraflarınız olsun istemez misiniz? Merak etmeyin! Fotoğraf ve video ekibimiz gece boyunca kadrajlarında en güzel anıları barındırıyorlar!

Testi kırma merasimini de unutmayalım. Gelin ve damadımız hep iyi anlaşsınlar diye yapılan bu adete siz de organizasyon akışınızda yer verebilirsiniz. Gelin ve damadın karşılıklı olarak dans etmesi ve kına duvağının açılması ile organizasyonumuz devam ediyor. Misafirlerde eğlenceye katılıyor ve eğlence kesintisiz devam ediyor. Hediyelikler dağıtılıyor ve eğlence sona eriyor.

Siz de bizimle kına gecenizi düzenlemek isterseniz İstanbul Şile kına mekânları arasından en iyi hizmeti vermek için bekliyoruz. İletişim kurmak için ücretsiz fiyat teklifi alabilir, hayal ettiğiniz organizasyona kavuşabilirsiniz. Organizasyon ekibimiz gecenizi güzelleştirmek için hazır!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ağva Merkez Mahallesi,Yakuplu Cad. No:146 34990 Şile/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mints Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.