• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mavi Restaurant Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Mavi Restaurant Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mavi Restaurant Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mavi Restaurant Otel Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Restaurant Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mavi Restaurant Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Mavi Restaurant Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Mavi Restaurant Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mavi Restaurant Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mavi Restaurant Otel Hakkında

Araba sesinden uzakta, mavi ve yeşilin her tonuna hâkim olan bir noktada kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirmek ister miydiniz? M.Ö 6. Yüzyıla ait olan Büyükada’da merkezi bir konumda yer alarak hayallerinizdeki davetleri gerçekleştirmek için hazırız!

Bizans döneminde sürgün yeri olarak kullanılan adamız, Osmanlı Devleti sayesinde özgürleşti. Günümüzde hala o zamanlardan kalan eski kilise manastırlara ait kalıntılar var. Bu sebeple de çok sayıda yabancı ve yerli turisti çekiyor. Üstelik sadece tarihi değil manzarasıyla da… İşte bu eşsiz manzaranın en güzel noktasında da otelimiz yer alıyor. Club Mavi Otel & Restaurant Büyükada olarak tarihi kimliğimizle karşınıza çıkıyoruz. Yaklaşık 200 yıllık geçmişi olan Bedri Paşa Köşkü’nün 2001 yılında renove edilmiş haliyle hizmet veriyoruz. Ahşap bir bina olarak her katta tavanların yüksek olduğu ve odaların geniş bir alana açıldığı tarihi bir köşk.

13 odalı olan otelimiz, 40 kişilik bir konaklama kapasitesine sahip. Eğer düğün organizasyonunuzu otelimizde gerçekleştirirseniz, size bir oda tahsis ediyor ve sabah muhteşem bir manzaraya uyanmanıza fırsat veriyoruz. Üstelik mükellef bir kahvaltıyla…

Her yıl Nisan ve Ekim ayları arasında hizmet veriyoruz. Lezzetli kına menünüzle karşınıza çıkıyoruz. Tadının günlerce damaklardan silinmeyeceği…. Sadece bu da değil, çocuk oyun parkı ile miniklerimizi, voleybol sahası ile sporseverleri, konaklama imkânımız ile dinlenmek isteyenleri ağırlıyoruz.

24.000 metrekarelik alanımızda özel günlerini gerçekleştiriyoruz. Tarihi dokularının içerisinde deniz manzarasının huzur verici ortamında, memnuniyetine önem veren bir ekiple çalışıyorsunuz. Hayalinizdeki kır kınası konseptinizin sonuna kadar tadına varıyorsunuz.

Evcil hayvanlara bile kucak açtığımız otelimizde, kına davetlerinizi daha da özelleştirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir hizmet anlayışına sahibiz.

Bu muhteşem davet için yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Nizam Mah. Büyüktur Yolu No:24 Adalar

 • Haritadaki Konumu

  Mavi Restaurant Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.