Margaret Event Hall

Margaret Event Hall Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası’nda Bostancı, Tuzla,Pendik, Kartal,Maltepe ’de 6 şubesi bulunan Margaret Event Hall, Kartal bekarlığa veda ve kına gecesi konseptinde hizmet veren mekanlar arasında yer alıyor. Otel kalitesinde hizmetiyle çiftlerin yanında olan işletmemiz şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Davet alanımızı otomatik tavan sistemi sayesinde hem açık hem de kapalı alan olarak kullanabiliyoruz.İşletmemiz Kartal sahilde full deniz ve ada manzaralıdır. Davetlerinizi yemekli gerçekleştirmek isterseniz de kendi mutfağımızdan çıkan yemeklerimizi sunuyoruz.

Davet Alanları

Açılır kapanır tavan sistemiyle açık ve kapalı davet alanı olarak kullandığımız bir davet alanımız mevcut. Bu alanımız, 350-400 kişi kapasitesiyle kısa davetli listelerinden oluşan etkinlikleriniz için samimi bir ortam sağlıyor. Salonumuz yüksek tavanı, klima ve havalandırma sistemi sayesinde ferah bir atmosfere sahip. Ses ve ışık sistemlerimizin bulunduğu salonumuzda gece boyunca rahatça eğlenebileceğiniz bir de dans pistimiz var.

Dekorasyon

Mekanımızı dekore ederken zerafet ve şıklığı bir araya getirmeyi amaçladık. Dekorasyonumuzda modern tarzı takip ediyor ve ağırlıklı olarak beyaz rengini tercih ediyoruz. Oturma düzenimizde beyaz dikdörtgen ve yuvarlak masalarımızı konforlu şık sandalyelerle destekledik. Beyaz konseptini salonumuzun genelinde kullanılan çiçek süslemeleriyle de güçlendirdik.

Masa dekorasyonumuzda da beyaz konseptini sürdürmeye devam ediyoruz. Masalarımızı beyaz keten örtülerle zenginleştiriyoruz. Masa üstü süslemesi olarak kullandığımız boncuk suplalar, cam mumluklar ve şık peçetelerimiz bulunuyor. Masalarımızı çiçeklerle de süsleyerek romantik bir ortam oluşmasını sağlıyoruz. Davet alanımızın tavanında yer alan bembeyaz tüller ve avizelerle ışıl ışıl ve zarif bir görüntü yakalıyoruz.

Hizmetler

İşletmemiz, İstanbul Pendik kına mekanlarından tam kapsamlı hizmet anlayışıyla ayrılıyor.

●DJ performansı
●Ses, ışık ve sahne hizmetleri
●Bindallı/kaftan
●Davul şov
●Kına ekibi
●Hint kınası
●Kına mumu ve süslemesi
●Kına tepsisi
●Oryantal/zenne
●Organizasyon ekibimiz ve organizasyon sorumlusu
●Organizasyon firması getirme
●Otopark
●Catering firması getirme
●Yemek servisi

Pendik kına gecesi mekanları ve bekarlığa veda gecesi yerleri arasında merkezi lokasyonu ve ulaşım kolaylığı bulunan Margaret Event Hall, otel kalitesinde hizmetiyle öne çıkıyor. Özenle dekore edilmiş davet alanımız, kendi mutfağımızdan çıkan lezzetli yemeklerimiz ve sizi eğlenceye doyuracak sayısız hizmetlerimizle davetlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz iletişim formunu doldurarak bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz. Sizlerle tanışmayı heyecanla bekliyoruz!

Margaret Event Hall Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Margaret Event Hall Sıkça Sorulan Sorular

Margaret Event Hall kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Margaret Event Hall kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Margaret Event Hall kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.