Mard Inn Otel Ansu Organizasyon

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Aslı & Aslı

Düğün Tarihi: 29.04.2018


gerçekten herşey için teşekkür ederiz. iyiki seni bulmuşuz iyiki oteli tutmuşuz Allah razı olsun sizden ilgin ve alakan için gercekten çok teşekkür ederiz

Kapasite Bilgileri

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mard Inn Otel Ansu Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mard Inn Otel Ansu Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon Hakkında

Güler yüzlü ve disiplinli personeli, kaliteli hizmet anlayışı ve konforlu bir konuklama deneyimi ile karşınızda olan Mard İnn Hotel, şimdi de eksiksiz kına geceleri için hazır! Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz ve düğün salonlarından hiçbir farkı olmayan düğünleriniz ile mutluluğa uğurlanacaksınız. Açıldığımız günden beri bizi tercih eden tüm misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Hijyenik ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlarken, istek, ihtiyaç ve beklentilerine en doğru cevabı vermeyi hedefliyoruz. Kalitede sürekliliği ve standardımızı devamlı artırmayı hedefliyor, sektörde önemli bir marka olma çabasıyla her geçen gün daha da iyi bir hizmet vermek için uğraşıyoruz.

“Siz düşleyin, biz gerçekleştirelim.” Mottosuyla çıktığımız bu yolda sizlerin mutluluğunuzu görmek için sabırsızlanıyoruz. Belirlediğiniz tarz ve konsepte göre salonumuzu dizayn ediyor, kına geceniz için istediğiniz süsleme, giydirme ve aksesuar teminini de eksiksiz sağlamaya çalışıyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına tepsisi gibi kına gecelerinin önemli aksesuarlarının yanında özel tasarım kaftanları ve profesyonel cariye ekibi de sağladığımız diğer imkânlar.

Davetlerinizi gerçekleştirmeden önce veya gerçekleştirdikten sonra otelimizde konaklama imkânınız da bulunuyor. Standart, junior süit ve king süit oda çeşitlerimiz ile hem isteklerinizi hem de fiyat beklentinizi karşılıyoruz. Yorucu bir güne konforlu yataklarımızda veda edip güzel bir sabaha uyanabilirsiniz. 76 standart oda, 5 junior süit ve 2 tane de king süit olmak üzere toplam 83 odamızın bulunduğu otelimizde hem size hem de sevdiklerinize yeterli oda sayısını sağlayacağımıza eminiz.

Merkezi bir konumda bulunan Mard İnn Hotel Esenyurt’ta faaliyet gösteriyor. Atatürk Havalimanına ve fuar alanına 20 kilometre, Tüyap Büyükçekmece fuarına sadece 1 kilometre mesafede olan otelimize gelmek için hem toplu taşıma araçlarını hem de özel araçlarınızı kullanabiliyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Mard İnn Hotel fırsatlarından yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Hayrettin Paşa Mah., Kavaklı-Esenyurt Yolu No:3, 34899 Esenyurt/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mard Inn Otel Ansu Organizasyon Yol Haritası

Mard Inn Otel Ansu Organizasyon Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Aslı & Aslı

Düğün Tarihi: 29.04.2018


gerçekten herşey için teşekkür ederiz. iyiki seni bulmuşuz iyiki oteli tutmuşuz Allah razı olsun sizden ilgin ve alakan için gercekten çok teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.