Külliye

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Külliye
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Külliye Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den Az

Külliye Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Külliye Sıkça Sorulan Sorular

Külliye kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Külliye kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Külliye kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Külliye kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Külliye kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Külliye kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Külliye kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Külliye Hakkında

Tarih kokan bir mekân Külliye.

Bizans imparatorluğu yıllarından günümüze kalmış bir tarihi hikâyeye sahip. Konumundan dolayı büyük bir tarihe ev sahipliği yapmış. Yakınında bulunan mimari İstanbul’un günümüze ulaşmış en eski yapılarının içinde yer alan Gül Cami. Birçok farklı rivayete sahip olup, Fatih Sultan Mehmet dönemindeki hikâyesi daha çok biliniyor. Osmanlı döneminde birçok padişahın namaz kıldığı cami unutulmaz tarihe tanıklık ediyor. Aya Nikola Kilisesi’nin arasında bulunan derneğimiz 2000 metrekare alana sahip. Haliç’in eşsiz manzarasını davetlilerimize sunuyoruz.

İstanbul panoramasıyla beraber hayal ettiğiniz geceye ev sahipliği yapıyoruz. Mekânımız hem kültür hem de folklor merkezi olarak tarihe tanıklık eden muhteşem bir konuma sahip. 40 yılı aşkın süredir özel organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Külliye, aynı zamanda bir kültür turizm folklor derneği olarak farklı alanlarda da devlet makamlarında da kendini kanıtladı. Gün geçtikçe kendini geliştirerek lezzetİmiz, müziğimiz ile de davetlilerimizi etkiliyoruz.

Manzaramızı sunduğumuz çok amaçlı salonumuzda kına gecesi organizasyonlarınızı ya da bekârlığa veda partinizi gerçekleştirebiliriz. 200 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz açık alanımız, cami ve kilise manzarasının yanı sıra İstanbul’un tarihi dokularını da sergiliyor. Osmanlı konağı olarak da geçen kapalı alanımızda gecenizin güzel geçmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Organizasyon sorumlumuz ile bütün detayları konuşabilir, planlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz gece hiç uzak değil !

Dekorasyondan, süslemeye herşeyiyle organizasyon ekibimiz ilgileniyor. Aynı zamanda organizasyon firmamızda bulunuyor. Bu yüzden isteklerinizi en kısa zamanda yerine getirebilir. Dilediğiniz her şeyi bizden temin edebilirsiniz. Kına için gerekli olan bütün aksesuar ve malzemeler Külliye’de sizleri bekliyor.

Gelin, hem tarihi dokumuzla sizi etkileyelim hem de lezzetlerimizle. Unutulmayacak bir organizasyon planlayacağımızdan da emin olabilirsiniz.

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, ki böylece Külliye organizasyonlarınızı güzelleştirsin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Sultan Selim Mah. Gül Camii Sok. No:8 Cibali / HALİÇ 02125336444

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Külliye Yol Haritası

Külliye Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Damat & Gelin

Düğün Tarihi: 08.01.2023Salon sahibi hanımefendi çok iyi bir insan, çok hoşça davrandı bize. Her konuda, istekli bir şekilde, yardımcı olmaya çalıştı ve kolaylıklar sağladı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.