Külliye Kına Evi

E-posta Gönder

0212 963 2947

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına takımı, Kına süslemesi, Kına müziği, Semazen, Hint kınası, Davul show, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Gelin hamamı, Kına töreni

Hakkında

Tarih kokan bir mekân Külliye.

Bizans imparatorluğu yıllarından günümüze kalmış bir tarihi hikâyeye sahip. Konumundan dolayı büyük bir tarihe ev sahipliği yapmış. Yakınında bulunan mimari İstanbul’un günümüze ulaşmış en eski yapılarının içinde yer alan Gül Cami. Birçok farklı rivayete sahip olup, Fatih Sultan Mehmet dönemindeki hikâyesi daha çok biliniyor. Osmanlı döneminde birçok padişahın namaz kıldığı cami unutulmaz tarihe tanıklık ediyor. Aya Nikola Kilisesi’nin arasında bulunan mekânımız 2500 metrekare alana sahip. Haliç’in eşsiz manzarasını davetlilerimize sunuyoruz.

İstanbul panoramasıyla beraber hayal ettiğiniz geceye ev sahipliği yapıyoruz. Mekânımız hem kültür hem de eğlence merkezi olarak geçen mekânımız tarihe tanıklık eden muhteşem bir konuma sahip. 40 yılı aşkın süredir özel organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Külliye, aynı zamanda bir turizm firması olup farklı alanlarda da kendini kanıtladı. Gün geçtikçe kendini geliştirerek lezzetİmiz, müziğimiz ile de davetlilerimizi etkiliyoruz.

Manzaramızı sunduğumuz terasımızda kına gecesi organizasyonlarınızı ya da bekârlığa veda partinizi gerçekleştirebiliriz. 300 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz açık alanımız, cami ve kilise manzarasının yanı sıra İstanbul’un tarihi dokularını da sergiliyor. Osmanlı konağı olarak da geçen kapalı alanımızda gecenizin güzel geçmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Organizasyon sorumlumuz ile bütün detayları konuşabilir, planlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz gece hiç uzak değil !

Dekorasyondan, süslemeye herşeyiyle organizasyon ekibimiz ilgileniyor. Aynı zamanda organizasyon firmamızda bulunuyor. Bu yüzden isteklerinizi en kısa zamanda yerine getirebilir. Dilediğiniz her şeyi bizden temin edebilirsiniz. Kına için gerekli olan bütün aksesuar ve malzemeler Külliye’de sizleri bekliyor.

Gelin, hem tarihi dokumuzla sizi etkileyelim hem de lezzetlerimizle. Unutulmayacak bir organizasyon planlayacağımızdan da emin olabilirsiniz.

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, ki böylece Külliye organizasyonlarınızı güzelleştirsin.

İletişim

Didem Coskun

  • Telefon: 0212 963 2947

  • Adres: Yavuz Sultan Selim Mah. Gül Camii Sok. No:8 Cibali / HALİÇ 02125336444

Külliye Kına Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!