Kuğu Gölü Davet

2 Yorum

0216 706 09 15

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

20.450 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
20.450 TL Fiyat Al
Son gün 15/05/2023

Kuğu Gölü Davet Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  350 - 500 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000-20.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  40.000-50.000 TL

Kuğu Gölü Davet Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Kuğu Gölü Davet Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Kuğu Gölü Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Kuğu Gölü Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kuğu Gölü Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kuğu Gölü Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kuğu Gölü Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kuğu Gölü Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Kuğu Gölü Davet kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Kuğu Gölü Davet kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kuğu Gölü Davet Hakkında

Anadolu Yakası’nın en büyük ilçelerinden Maltepe’de konumlanan Kuğu Gölü Davet Düğün Salonu uzun zaman önce adını davet sektörüne yazdırmış deneyimli bir kına gecesi mekanı. Kaliteli hizmetler sunmayı, konuklarını steril ortamlarda ağırlamayı, çiftlerin isteklerini saygıyla karşılayarak en iyi şekilde hayata geçirebilmeyi kendine amaç olarak belirleyen profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Kına geceleri için tercihi gelin damatlarımıza bıraktığımız 2 farklı davet alanımızın bulunması işletmemizin ayrıcalıklı yönlerinden.

Davet Alanları

Açık ve kapalı olmak üzere birden fazla alan alternatifimiz mevcut;
-Açık Alan: Göl kenarındaki huzur verici atmosferiyle davetlilerini büyüleyen yeşilliklerle kaplı bahçemiz 300 kişilik kapasiteyle faaliyet gösteriyor.
-Kapalı Alan: bahçemiz gibi salonumuz da 300 ila 400 arasında değişen davetli sayısıyla gerçekleşecek kına organizasyonları için yeterli alan genişliğinde. Salonumuz kolonsuz mimarisi ve yüksek tavanlı yapısıyla konforlu bir ortamda davetlerinizi yapma imkanı veriyor.

Dekorasyon

-Açık Alan: Kuğu motiflerinin çizildiği Kuğu Gölü Davet Bahçesi beyaz ağırlık bir dizayna sahip. Oturma düzenimizdeki şeffaf napolyon sandalyelerimizi beyaz veya istediğiniz başka renklerdeki tüllerle süslüyoruz; beyaz yuvarlak masalarımız zambaklarla sade bir görünüme bürünüyor.
-Kapalı Alan: Salonumuzun alan düzenlemesi şeffaf yuvarlak sırtlı sandalyeler ve siyah örtülerin serildiği yuvarlak masalarımızla oluşturuluyor. Sahnemizde sizin renk seçiminize göre bir kına tahtı ve arka fon bulunuyor. Aksesuarlarımız çubuk şamdanlar, kına sehpası ve minderleri, gold çerçeveli aynalar olarak sıralanabilir.

Hizmetler

Geleneklerimizin birçoğunu yaşatan kına gecesi organizasyonlarının bol eğlenceli, çokça keyifli geçmesi için her fırsatı sunmaya özen gösteriyoruz. Eğlenceli dakikalar için kına müziklerini de dahil ettiğimiz güzel bir playlist ayarlıyoruz. Bu playlist dans ekiplerimizin performansıyla, davul şovlarımızla daha da coşkulu hale geliyor. Farklı bindallı ve kaftan modellerini, kına tepsisi, mumu, takımı, dilek feneri, hint kınası gibi tüm aksesuarları mekanımız sizin için temin ediyor.

Bulunduğu bölgenin seçkin davet mekanlarından olan Kuğu Gölü Davet kına gecesi organizasyonlarınızı kusursuzlaştırmak için tecrübeli ekibiyle beklentilerinizin çok daha üstünde kaliteli ve zengin hizmet seçenekleri hazırlamaya odaklanıyor. Güler yüzüyle de çiftlerimizin kalbini kazanan salonumuz hakkında bütün detaylara iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek ya da Ücretsiz Fiyat Teklifi Al butonumuzu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

 • Firma Yetkilisi

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Telefon: 0216 706 09 15
 • Adres:

  Cevizli Mah. Tansel Cad. No:12/1, Cumhuriyet Parkı Yanı, Maltepe

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuğu Gölü Davet Yol Haritası

Kuğu Gölü Davet Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Cansu & Batuhan

Düğün Tarihi: 31.05.2023Kuğu gölü davet ailesiyle kına gecem için anlaşma sağladık herkese tavsiye ediyorum çok ilgili ve alakalılar mekanı anlatmaya kelimeler yetmez ilgisi ve alakası için özellikle Yasemen hanıma sonsuz teşekkürler dillere destan bir kına gecem olacağından hiç endişem yok :)

Tuğba & Ali

Düğün Tarihi: 20.09.2020Nikahımız için fotoğraf çekimi yaptırırken tanıştık kuğu gölü davet ekibi ile.
O kadar profesyonel ve samimilerki,yani o kadar sizdenler ki,çekim sırasında hiç gerilmiyorsunuz.
Ve bu işe iş olarak bakmadıkları çok belli,çekim sırasında ve sonraki aşamalarda sanki arkadaşlarınızın yanına...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.