Kosmos

E-posta Gönder

Kosmos Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  50-100

Kosmos Sıkça Sorulan Sorular

 • Kosmos kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kosmos kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Kosmos kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kosmos kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kosmos kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kosmos Hakkında

İstanbul’da bekarlığa veda partisi düzenleyeceğiniz bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız evetse sizi Kosmos Beşiktaş’a davet ediyoruz. Güler yüzlü çalışanlarımız ile birlikte kaliteli hizmet ve yemekleri misafirlerimizle buluşturduğumuz mekânımızda 50 ila 100 kişiye kadar davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz mekanımızda konforunuzu sağlarken aynı zamanda kendinizi şık bir ortamda hissetmeniz için güzel dekorlar kullandık. Mekânımızın genelinde siyah ve kahverengi renklerini ve tonlarını kullanarak bir görsel bütünlük elde ettik. Siyah arkalıklı sandalyelerimizde kahverengi detaylar da bulunuyor. Masalarımızda da yine aynı renkler kullanıldı. Mekânımızda açık ve kapalı iki farklı alanımız bulunuyor. Bu alanlardan mevsime ve isteklerinize en uygun olan kısımda organizasyonunuzu düzenleyebiliriz. Açık alanımızın üstü açılır kapanır olduğu için ani hava değişimlerine hazırlıklı oluyoruz.

Bekarlığa veda partinizde eğlenirken Kosmos’un lezzetli yemeklerinin de tadını çıkarmak isterseniz organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Menü tadımlarında Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin yemekleri arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Yine oturma düzenimizde de gelecek misafir sayınıza göre düzenlemeler yapabiliriz böylece tüm dostlarınız ile beraber gecenizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mekânımızda pek çok organizasyon düzenliyoruz ve çeşitli sanatçılar haftanın belli günlerinde sahne düzenliyor. Partinizi müzik zevkinize en uygun sanatçının performans sergileyeceği gecede düzenleyerek, sevdiğiniz müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri sayesinde eğlencenin dozunu arttırıyoruz!

Bekar hayatınızın son günlerine veda ettiğiniz gecede düzenleyeceğiniz davetinizi mekânımızda organize etmek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan Kosmos iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede avantajlı fiyat tekliflerimizi size iletebilir ve partinizi hayata geçirmek adına gerekli planlamaları yapmaya başlayabiliriz!

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sinanpaşa Mah. Beşiktaş Cad. No: 19/A Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kosmos Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.