Kırıkkadeh Meyhanesi

E-posta Gönder

Kırıkkadeh Meyhanesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  100-200

Kırıkkadeh Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Kırıkkadeh Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kırıkkadeh Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Kırıkkadeh Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kırıkkadeh Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kırıkkadeh Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kırıkkadeh Meyhanesi Hakkında

İstanbul Beşiktaş’ta yer alan mekânımız Kırıkkadeh Meyhanesi dostlarınız ile birlikte bekarlığa veda partileriniz için sizi bekliyor!

Özel bir yapı olan taş binamızda davetlileriniz ile birlikte hoş sohbetler edebileceğiniz ve bolca eğleneceğiniz bir alan tasarlıyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmelerde davetli sayınız, menüleriniz, süsleme ve düzenlemeleriniz hakkında planlama yapılıyor. Ekibimiz ise şık bir gecenin tasarımına zaman kaybetmeden başlıyor.

İlk olarak davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Şık bir şekilde tasarlıyor detayları ile de mekânımızın konseptine uygun bir alan tasarlıyoruz. Mavi beyaz masa örtüleri ile sahil meyhanesini andıran bir atmosfer yaratıyoruz. Özel aydınlatmalar, deniz kabukları kullanılarak yapılan dekorasyon çalışmaları ile sade bir şıklık elde ediyoruz. Masalarınızın süslemelerini servis takımları ve kadehler ile tamamlıyoruz.

Ayrıca süslemeler tercih ederseniz de davetinizden önce nedimeleriniz ile birlikte son dokunuşları yapabilirsiniz! Mesela farklı el ve masa kartları, eğlenceli fotoğraf çekim çerçeveleri tercih edebilirisiniz. Nedimeleriniz için bir örnek aksesuarlar ve takılar da tasarlayabilirsiniz.

Davet menüleriniz için ise günlük olarak hazırladığımız mezelerden seçerek başlayabilirsiniz. Tazelik ve lezzet garantisi verdiğimiz deniz mahsulleri ile seçimlerinize ana yemek ve ara sıcaklar da ekleyebilirsiniz. Genel hatları ile menüleriniz; soğuk ve sıcak mezeler, mevsim salataları, ara sıcaklar ya da zeytinyağlılar son olarak da ana yemekler ile oluşturuluyor. Tatlı ve meyve sunumları ile de taçlandırdığımız gecenizde kutlama pastaları da tercihiniz olabilir! Konuklarınızın seçim yapabilmesi için farklı ana yemekler ile standart menülerinizi alkollü ve alkolsüz menüler olarak belirleyebilirsiniz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti Kırıkkadeh Meyhanesi Beşiktaş’ta yalnızca hoş sohbetleriniz ile bölünüyor…

Sayfa üzerinde bulunan bilgileri ve formu kullanarak Kırıkkadeh Meyhanesi ile iletişim sağlamak artık çok daha kolay!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sinanpaşa Mah. Alaybeyi Sok. No: 22 Beşiktaş/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kırıkkadeh Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.