Kılıç Ali Paşa Hamamı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kılıç Ali Paşa Hamamı
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Kılıç Ali Paşa Hamamı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Kılıç Ali Paşa Hamamı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kılıç Ali Paşa Hamamı Sıkça Sorulan Sorular

Kılıç Ali Paşa Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kılıç Ali Paşa Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Kılıç Ali Paşa Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Kılıç Ali Paşa Hamamı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kılıç Ali Paşa Hamamı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı

Kılıç Ali Paşa Hamamı Hakkında

Aslına uygun nitelikte bir gelin hamamı, sevdiklerinizle paylaşılacak keyifli bir deneyim, anılarınızda yer edecek farklı bir gün...
Aradığınız organizasyon bu olabilir mi?

Mimar Sinan’ın izinde titizlikle sürdürülen, uzun bir restorasyon sürecinin ardından kapılarını yeniden açılan Kılıç Ali Paşa Hamamı’nda gelin hamamı, kurgulanmış bir etkinlikten çok yüzyıllar boyu yaşatılmış bir ananenin devamı. Bu eski ritüeli her adımda ve tüm detaylarda size yaşatırken özel servis ve hizmetlerimizle modern yaşama dair ihtiyaçlarınızı destekliyoruz. Evlilik hazırlıklarının tamamlandığı bir ön kutlama sayılabilecek gelin hamamı; Kılıç Ali Paşa Hamamı’nda, katılanlar kadar izleyenlerin de büyük keyif aldığı bir törene dönüşüyor..

Çiçeklerle renklendirilmiş bir ortamda, ev yapımı şerbetlerimizle karşılanan ziyaretçilerimiz, Camegah’ta gerçekleştirilen ve gelin hanımın geleneksel kostümle (üç etek kaftan ve gümüş kemer) katıldığı seremoniye eşlik ediyor; mumlar ve iyi dilekler eşliğinde gerçekleşen özel bir ritüele katılıyorlar. Göbektaşına geçildiği zaman ise çalgılar eşliğinde ortam şenleniyor; natırların şarkılı türkülü, sazlı sözlü eğlencesiyle zaman akıp gidiyor. Gümüş nalınlar giydirilen gelin hanım, gümüş hamam tasıyla yıkanırken, tüm misafirler hamamın otantik atmosferinde natırları eşliğinde yıkanıyorlar. Misafirlerimiz için hamama girerken gerekebilecek her türlü malzeme (peştamal, terlik, havlu vs gibi) tarafımızdan sağlanıyor. Keyifli dakikalar, görkemli kubbesiyle görenleri büyüleyen camegahta, hamam sefası sonrası dinlenirken de sürüyor. Arzu eden misafirler, Camegah’taki özel menümüzden verecekleri siparişlerle lezzetli atıştırmalıkların tadına bakabiliyor.

Sıradan bir etkinlik için değil, zamansız bir deneyim yaşamak ve bu özel anları misafirlerinizle de paylaşmak için, sizi de sevdiklerinizle birlikte Kılıç Ali Paşa Gelin Hamamı’na bekliyoruz.

Kılıç Ali Paşa Hamamı'nda kına organizasyonu yapılmamaktadır, misafirlerimizin bu doğrultuda değerlendirmelerini rica ederiz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kemankeş Mh. Hamam Sk. No:1 Karaköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kılıç Ali Paşa Hamamı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.