Kılıç Ali Paşa Hamamı

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

200-400 TL

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 200-400 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 200-400 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı

Önerilen Firmalar

Eski Büyükdere İskelesi
46 1 13

Sarıyer

Eski Büyükdere İskelesi

750-1.000
150-200 TL
Manzara Restaurant
47 8

Bakırköy

Manzara Restaurant

100-200
200-400 TL
Sait Halim Paşa Yalısı
41

Sarıyer

Sait Halim Paşa Yalısı

500-750
400 TL ve üzeri

Hakkında

Aslına uygun nitelikte bir gelin hamamı, sevdiklerinizle paylaşılacak keyifli bir deneyim, anılarınızda yer edecek farklı bir gün...
Aradığınız organizasyon bu olabilir mi?

Mimar Sinan’ın izinde titizlikle sürdürülen, uzun bir restorasyon sürecinin ardından kapılarını yeniden açılan Kılıç Ali Paşa Hamamı’nda gelin hamamı, kurgulanmış bir etkinlikten çok yüzyıllar boyu yaşatılmış bir ananenin devamı. Bu eski ritüeli her adımda ve tüm detaylarda size yaşatırken özel servis ve hizmetlerimizle modern yaşama dair ihtiyaçlarınızı destekliyoruz. Evlilik hazırlıklarının tamamlandığı bir ön kutlama sayılabilecek gelin hamamı; Kılıç Ali Paşa Hamamı’nda, katılanlar kadar izleyenlerin de büyük keyif aldığı bir törene dönüşüyor..

Çiçeklerle renklendirilmiş bir ortamda, ev yapımı şerbetlerimizle karşılanan ziyaretçilerimiz, Camegah’ta gerçekleştirilen ve gelin hanımın geleneksel kostümle (üç etek kaftan ve gümüş kemer) katıldığı seremoniye eşlik ediyor; mumlar ve iyi dilekler eşliğinde gerçekleşen özel bir ritüele katılıyorlar. Göbektaşına geçildiği zaman ise çalgılar eşliğinde ortam şenleniyor; natırların şarkılı türkülü, sazlı sözlü eğlencesiyle zaman akıp gidiyor. Gümüş nalınlar giydirilen gelin hanım, gümüş hamam tasıyla yıkanırken, tüm misafirler hamamın otantik atmosferinde natırları eşliğinde yıkanıyorlar. Misafirlerimiz için hamama girerken gerekebilecek her türlü malzeme (peştamal, terlik, havlu vs gibi) tarafımızdan sağlanıyor. Keyifli dakikalar, görkemli kubbesiyle görenleri büyüleyen camegahta, hamam sefası sonrası dinlenirken de sürüyor. Arzu eden misafirler, Camegah’taki özel menümüzden verecekleri siparişlerle lezzetli atıştırmalıkların tadına bakabiliyor.

Sıradan bir etkinlik için değil, zamansız bir deneyim yaşamak ve bu özel anları misafirlerinizle de paylaşmak için, sizi de sevdiklerinizle birlikte Kılıç Ali Paşa Gelin Hamamı’na bekliyoruz.

Kılıç Ali Paşa Hamamı'nda kına organizasyonu yapılmamaktadır, misafirlerimizin bu doğrultuda değerlendirmelerini rica ederiz.

İletişim

Nilüfer Şahinler

Nilüfer Şahinler

  • Adres: Kemankeş Mh. Hamam Sk. No:1 Karaköy

Kılıç Ali Paşa Hamamı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.