Keyif Boutique Hotel Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Keyif Boutique Hotel Garden - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Keyif Boutique Hotel Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Keyif Boutique Hotel Garden Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Keyif Boutique Hotel Garden Sıkça Sorulan Sorular

Keyif Boutique Hotel Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Keyif Boutique Hotel Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Keyif Boutique Hotel Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Keyif Boutique Hotel Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Keyif Boutique Hotel Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Keyif Boutique Hotel Garden kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Keyif Boutique Hotel Garden kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.

Keyif Boutique Hotel Garden Hakkında

İstanbul Şile mevkiinde özel günlerinizi gerçekleştirmek için mekân arayışı içindeyseniz doğanın en güzel halini sunan otelimizi tercih etmeye ne dersiniz?


Arayışınıza son vereceğimiz otelimiz Şile Keyif Butik Otel’de bekliyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve kuş seslerinin eşlik ettiği otelimizde konaklama hizmeti de sunuyoruz. 6 odamız bulunuyor. Organizasyon öncesinde ve sonrası rahat bir konaklama geçirebilmeniz için ergonomik mobilyalarımızı odamıza konumlandırdık. Odalarda bulunan şömine ve doğa manzarası sayesinde romantik bir güne uyanacaksınız. Odalarımızda kına geceniz öncesinde son hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı bahçemizde gerçekleştiriyoruz. Ahşap villamızı arka planınıza konumlandırıyor, özel günlerinize yemyeşil çiçeklerimizle beraber eşlik ediyoruz. Bahçemizden içeri girdiğinizde anda yeşilin ve beyaz sandalyelerimizin uyumu gözüne çarpacak. Hayalinizdeki kına gecesini düzenlemek için masa ve sandalyelerimizi farklı renklerdeki tüllerle süslüyoruz. Oldukça uyumlu bir görünüm elde ediyoruz. Dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak da dekorasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Dekorasyon için gerekli olan kına tahtı, kına mumu, kına tepsisi, kuru kına, nedime bileklikleri, hediyelikler, tefler ve örtüleri çözüm ortaklarımız aracılığı ile temin edebiliriz.


Organizasyonlarınız esnasında davetlileriniz fotoğraf çekiyorlar ve günümüzde popüler olan sosyal medya mecralarında paylaşım yapıyorlar. Gecenize dair anıları hızlı bir şekilde paylaşabilsin diye ücretsiz internet hizmetimiz de bulunuyor. Hem böylece gelemeyen konuklarınız için de anlık paylaşımlar yaparak oradalarmış hissi yaşatabilirsiniz.


Keyif Şile Otel olarak Şile’de hizmet veriyoruz. Otelimize kolay ulaşım sağlamak isterseniz kendi aracınızla ulaşım sağlayabilir, ücretsiz otoparkımıza aracınızı park edebilirsiniz. Dilerseniz taksi hizmetimiz de bulunuyor. Beraber çalıştığımız taksileri organizasyon bitiminde bekletiyor, davetlilerinizin eve rahat ulaşmalarını sağlıyoruz.


Sağladığımız hizmetler tabii ki bunlarla sınırlı değil. İletişim kurarak hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olabilir, avantajlı kına gecesi paketlerimizin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi almadan sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karamandere Mah. Evrim Cad. No:71, Şile, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Keyif Boutique Hotel Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.