Kaşıbeyaz Yeniköy

E-posta Gönder

Kaşıbeyaz Yeniköy Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200-400 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200-400 TL

 • Kapasite

  200-300

Kaşıbeyaz Yeniköy Sıkça Sorulan Sorular

 • Kaşıbeyaz Yeniköy kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kaşıbeyaz Yeniköy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 150-200 TL aralığından başlamaktadır.Kaşıbeyaz Yeniköy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 150-200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kaşıbeyaz Yeniköy kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kaşıbeyaz Yeniköy kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kaşıbeyaz Yeniköy Hakkında

Kına gecenizi, baştan sonra boğaz manzarası eşliğinde düzenlemek ister miydiniz? Kim istemez ki? O halde, Kaşıbeyaz Yeniköy Bosphorus’a gelin, bu isteğinizi yerinize getirelim! Sağladığımız birçok imkân ve ayrıcalık ile de sizi özel ve farklı hissettiriyor ve unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

İsterseniz terasımızda isterseniz de kapalı alanımızda ideal bir ortamı yaratacağımızdan emin olabilirsiniz. Hâkim olduğumuz büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde kına gecelerinizi gerçekleştirirken, profesyonel bir organizasyon firmasından yardım almanıza izin veriyor ve sizin için önemli olan aksesuar ve süslemeleri temin etmenizi sağlıyoruz.

Bugüne kadar birçok misafirimizin en heyecanlı, en mutlu ve en özel ânlarına tanık olduğumuz organizasyonlara imza attık. Kına geceleri, düğünler, doğum günleri, nikâh sonrası yemekleri, mezuniyet baloları, açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri ve daha birçok önemli geceye kusursuz bir ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özenle hazırladığımız mekânımızı, istediğiniz konseptlerle uyumlu şekilde süsleyerek hayallerinizin gerçekleştirdiği bir mekâna dönüştürüyoruz. En yeni teknoloji ile donatılmış iklimlendirme sistemleri, havalandırma, ücretsiz olarak kullanacağınız her kata özel ses sitemi, mikrofon, perde, laptop, WIFI, ve barkovizyon sistemi ile de uygun bir altyapıya sahip olduğumuzu dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

Rahat bir ulaşıma sahip lokasyonun özellikle İstanbul’da çok önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden; “Kaşıbeyaz Yeniköy nerede?” diye soran konuklarımız için de kısaca bir bilgi verelim. İstanbul’un en çok sevilen, yeşilliğiyle ile en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Sarıyer’de faaliyet gösteriyoruz. Toplu taşıma araçlarıyla gelmek isteyen misafirlerimize en hızlı ulaşımın otobüs ve dolmuş ile olduğunu söylemek istiyoruz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz ise, dilerseniz sahil yolundan dilerseniz de 3. köprüden rahat bir şekilde gelebilirsiniz. 200 araca kadar çıkan otoparkımız kapasitemiz sayesinde de araçlarınız için park sıkıntısı yaşamıyorsunuz.

Gelin adaylarının hayallerini gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yaptığımız kına gecesi organizasyonları için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Yeniköy Mahallesi, Köybaşı Cd. No:10, 34464 Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kaşıbeyaz Yeniköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.