İskele Davet Alanı ve Restaurant

E-posta Gönder

İskele Davet Alanı ve Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  500-750

İskele Davet Alanı ve Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • İskele Davet Alanı ve Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  İskele Davet Alanı ve Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.İskele Davet Alanı ve Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • İskele Davet Alanı ve Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  İskele Davet Alanı ve Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

İskele Davet Alanı ve Restaurant Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte keyifle sohbet edip lezzetli yemekler yiyebileceğiniz İskele Balık Restaurant Sarıyer adresimizde sizleri bekliyoruz.

Üstelik yalnızca gündelik hayatınızda uğradığınız bir mekân değiliz. Misafirlerimiz tarafından özel günlerinde de tercih ediliyoruz. Bugüne dek nice düğün, kına, nişan organizasyonu tertip ettiğimiz restoranımızda hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor.

Şirin balıkçı dekorumuzun hâkim olduğu davet alanlarımız balıkçı konukseverliğimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanlardan bahsedecek olursak:

Açık alanımız denize sıfır bir bahçedir. Üstelik bu alanı yazın da kışın da kullanabiliyoruz. Yazın serin olan bahçemizi kışın ise özel korumalar ve ısıtmalarla sıcacık tutuyoruz. Böylelikle 4 mevsim deniz kenarında kutlama keyfi sunuyoruz. 450 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz geniş alanımızda deniz kenarında boğazda balık keyfi sunuyoruz.

Kapalı alanımızda ise kışın soğuk dönemlerini nostaljik bir atmosferde yeniyoruz. 300 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz kapalı alanımızda kömür sobamız bulunuyor. Kapalı alanımızda eski dönemleri anımsatan bu tip dekorlara da yer verdik. Anılarınızı tazeliyoruz ve sıcacık atmosferimizde unutulmaz eğlenceler düzenliyoruz.

Her iki davet alanımızın da deniz manzarası bulunuyor. Deniz manzarası eşliğinde davetlerinize eşlik eden bir başka önemli nokta ise eşsiz lezzetlerimiz. Misafirlerimiz için oluşturduğumuz geniş bir menümüz bulunuyor. Bir balık restoranı olduğumuz için misafirlerimize önerimiz balıktan yana olsa da farklı alternatifler sunmayı da ihmal etmiyoruz. Belki balık sevmeyen misafirleriniz vardır… Tavuk eti, kırmızı et yahut balık eti alternatiflerimizden istediklerini seçebilirler. İçecek noktasında da istediklerinize cevap verebiliyoruz. Geniş bir mutfağımız bulunuyor, içerisinde dileyebileceğiniz tüm yiyecek ve içeceklerin bulunduğu…

Büyük ekibimizle birlikte lezzetlerimizi masalarınıza taşıyoruz. Keyifli sohbetler edebileceğiniz doyasıya eğlenebileceğiniz bir alan yaratıyoruz.

Siz de nezih bir ortamda bekarlığa veda partisi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, İskele Balık Restaurant olarak yapabileceklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Rumeli Kavağı İskele Cad. No:2/1 Sarıyer İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İskele Davet Alanı ve Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.