Işıldak Kültür Sarayı

0212 963 0307

E-posta Gönder

Üyelere Özel

HaftaİçiKokteylPaket

17.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Beylikdüzü, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 2 yıllık Düğün.com üyesi

Üyelere
Özel Fiyat
HaftaİçiKokteylPaket
17.000 TL Fiyat Al
Son gün 01/09/2022

Işıldak Kültür Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Işıldak Kültür Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Işıldak Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Işıldak Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Işıldak Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Işıldak Kültür Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Işıldak Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Işıldak Kültür Sarayı Hakkında

Tarihi zenginliğimiz olan sarayların nefis iç dekorasyonunu ve görkemli ruhunu, nesiller boyu aktarılarak bize gelen geleneğimiz kına geceleriyle birleştiriyoruz. Işıldak Kültür Sarayı ışıklandırmadan halı modellerine her konuda ilhamını saray şıklığından alan farklı salonlarında hem kapsamlı hem de bütçe dostu hizmet vermeye devam ediyor. Işıldak Kültür Sarayı Beylikdüzü kına mekanları arasında her çifte hitap eden davet seçenekleriyle adından söz ettiriyor.

Davet Alanları

Tek çatı altında 5 farklı salonla faaliyet gösteren firmamız, her türlü ihtiyaca cevap olacak bir davet alanına sahip. Tüm salonlarımız yüksek tavanlı, çelik konstrüksiyonlu ve ses yalıtımlı yapılarıyla sağlamlığı, ferahlığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Işık ve ses sistemleri için en son teknolojiyi kullanıyoruz.

●Grand Salon, 750 ila 1000 kişinin davet edileceği geniş çaplı kutlamalar için uygun.
●Işıldak Kültür Sarayı Gold Salon, 700 kişiye kadar misafir kabul edebileceğiniz 1500 metrekarelik bir salon.
●Safir Salon’da 300 ila 400 kişinin katılımıyla davet verebilirsiniz.
●Daha samimi bir ortamda gerçekleşecek kutlamalarınız için İnci ve VIP salonlarımıza göz atabilirsiniz.

Tesisimizde kına gecelerini 200 ila 300 kişi kapasiteyle yapıyor, bu sayede tüm misafirlerinizle özel olarak ilgilenerek eğlenceyi doruklara taşıyabileceğiniz ortamı yaratıyoruz.

Dekorasyon

Adımızdan da anlaşılacağı gibi salonlarımızın iç mimarisini saraylardan yola çıkarak oluşturduk. Turuncu halı kaplı zemin ve sarı ışıklandırmayla sıcak bir ortamın temelini atıyoruz. Beyaz örtülü masaları petrol rengi ve bordo kadife sandalyeler çevreliyor. Dilerseniz sandalyelerde krem rengi giydirme ve giydirmeyle uyumlu renk masa örtüsü tercih edebilirsiniz. Kristal detaylı altın rengi şamdanlar, çiçek düzenlemeleri ve altın rengi suplalar masaları süslüyor.

Hizmetler

Kına tahtınız altın rengi bir iskelet üzerine kurulmuş, rengini kırmızı veya mor olarak seçebileceğiniz koltuğumuzdan oluşuyor. Tahtı çevreleyen minderlerin rengi de tahtla uyumlu seçiliyor. Kına tepsinizi biz hazırlıyor, karşılama masanızı konseptinize uygun renklerle donatıyoruz. Gelin hanım ve arkadaşları için bindallı ve kaftan temini, tören boyu yanınızda olacak nedime ekibi sağladığımız kapsamlı hizmetler arasında.

5 farklı salon seçeneğimiz, sarayların asaletini günümüze taşıyan ağırbaşlı dekor tarzımız ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla evlilik yolundaki tüm çiftlere hitap ediyoruz. Işıldak’ın sıcak ortamında tarihin ruhunu soluyacağınız bir kına gecesi için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Aşağıdaki bilgilerimize başvurarak ya da yandaki formu doldurarak Işıldak Kültür Sarayı kına fiyatları gibi bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 0307
 • Adres:

  E5 üzeri Haramidere Mevkii Hasırcılar İş Merkezi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Işıldak Kültür Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.