İnfinity / Darüşşafaka

E-posta Gönder

İnfinity / Darüşşafaka Hakkında

Yılların tecrübesiyle Infinity / Darüşşafaka olarak, beraberliğini evliliğe taşıyacak heyecanlı çiftlerimizin kına ve bekarlığa veda partilerine samimiyetle ev sahipliği yapıyoruz. Ulaşım ağlarına yakın konumumuz, açık ve kapalı davet alanlarımız sayesinde kısa sürede Sarıyer kına mekanlarının gözdesi haline geldik. Çiftlerimizle bire bir iletişim içinde kalarak isteklerini davet alanlarımıza taşıyoruz. Uzman kadromuzla mükemmel bir davet ve gülen yüzler için çalışıyoruz.

Davet Alanları

Mutluluğun ışığıyla parlayan unutulmaz kına geceleri ve bekarlığa veda kutlamalarını gerçekleştirmek üzere açık ve kapalı 2 davet alanı alternatifi sunuyoruz. Yüksek katılımlı davetlerinizi, havuz başındaki geniş alanımızda düzenliyoruz. Burada 1.500-2.000 kadar davetliyi ağırlayabiliyoruz. Yalnızca yakın dostlarınızın katılım sağlayacağı butik organizasyonlarınız içinse 300 kişi kapasiteli kapalı salonumuz bulunuyor. Alanlarımızda doyasıya eğlenebileceğiniz dans pisti mevcut.

Dekorasyon

Hatırlarda yer edecek kına geceleriniz için salonumuzu kırmızıya boyuyoruz. Dilerseniz uzun ziyafet masalarıyla veya 8-10 kişilik yuvarlak masalarla oturma düzenini oluşturuyoruz. Tercihinize göre beyaz ya da kırmızı masa örtülerinden yararlanıyoruz. Masalarımızı da beyaz ve kırmızı renklerde giydirdiğimiz sandalyelerle çevreliyor, gold detaylı şamdanlarla süslüyoruz. Masa ortası aynası ve gold suplalarla dekorasyonu zenginleştiriyoruz.

Hizmetler

İstanbul Avrupa Yakası kına salonları ve bekarlığa veda mekanları arasında yüksek hizmet standartlarıyla öne çıkan Infinity / Darüşşafaka’da, organizasyonlarınızı uzman etkinlik sorumlumuzla planlıyoruz. Kaliteli ses ve ışık ekipmanları kullandığımız sahnemizi geceye hazırlıyoruz. Güvenilir ve güler yüzlü ekibimiz davet boyunca her daim bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizinle oluyor.

Sektörün başarılı catering firmalarıyla çalışarak şık masalarımıza lezzetli servisler sunuyoruz. Yemekli ve kokteyl davetlerinize özel menüler oluşturuyoruz. Dilerseniz kutlama hazırlık aşamasında Infinity’e uğrayarak lezzetlerimizi tadabilirsiniz. Menü içeriğinde kendi tercihlerinize göre değişiklik talep edebilirsiniz. Sınırsız eğlenceye devam etmek isterseniz bünyemizde after party alanımız mevcut. Aracıyla katılacak misafirlerimize özel 250 araçlık otopark ve vale hizmetimiz var.

Infinity / Darüşşafaka olarak, düşlediğiniz kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizi açık ve kapalı alanlarımızda, sizin arzularınız doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Sarıyer kına gecesi mekanları arayışınıza kaliteli hizmetimiz ve uzman kadromuzla cevap oluyoruz. Davetiniz için ücretsiz fiyat teklifi almak isterseniz sayfadaki iletişim formunu eksiksiz doldurabilirsiniz. Telefon numaramızı tuşlayarak bize detaylı sorularınızı iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın
İletişim

  • Adres:

    Derbent Mevkii Maslak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İnfinity / Darüşşafaka Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.