Helena Çak Stones

0212 963 24 13

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Ecem

Düğün Tarihi: 28.05.2017


Nisan ayında nişanımızı yaptık. Yemekler, mezeler çok taze ve lezzetliydi. Masa süslemeleri siz hiç birşey yapmasanız da çok güzel. Mekan sahibi ve çalışanların ilgisi kusursuzdu. Mekanın tarihi dokusu da herşeyi daha şık hale getirdi.

Helena Çak Stones Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  350 - 500 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000-20.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  30.000-40.000 TL

Helena Çak Stones Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Helena Çak Stones Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Helena Çak Stones Sıkça Sorulan Sorular

 • Helena Çak Stones kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Helena Çak Stones kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Helena Çak Stones kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


 • Helena Çak Stones kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Helena Çak Stones kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Helena Çak Stones Hakkında

İstanbul, Fatih kına gecesi mekanlarından Helena Çak’a hoş geldiniz! Samatya’da hizmet veren mekanımızın geçmişi 1600 yıl öncesine kadar gidiyor. Bizans mimari geleneğiyle inşa edilen davet alanımızda orijinal mimariyi korumayı da başardık. 2007’den beri davetlere ev sahipliği yapan mekanımızda gelinleri sektörde 15 yılı geride bırakmış olan tecrübeli ekibimizle karşılıyoruz. Mekanımızda yemekli veya kokteyl konseptli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz.

Davet Alanları

Helena Çak Stones Samatya’da kına gecelerine kapalı davet alanımızla ev sahipliği yapıyoruz. Kına geceniz kokteyl konseptli olacaksa mekanımıza 400 kişi davet edebilirsiniz. Misafirlerinize ana yemek ikramı yapacaksanız aynı anda 200 kişiye hizmet verebiliyoruz. Davet alanında dans pisti de olmasını tercih ederseniz kapasitemiz 180 kişi olarak güncelleniyor. Mekanımızda havalandırma da bulunuyor.

Dekorasyon

Davet alanımız otantik bir atmosfere sahip. Taş duvarlarıyla kapılarını açan mekanımız Bizans mimarisini yansıtan kemerleriyle hem şık, hem de klasik bir görünüme kavuşuyor. Mekanımızda 5 farklı dekorasyon seçeneği bulunuyor. Oturma düzeninde şölen masaları ya da dikdörtgen masalardan yardım alıyor ve masa süslemesinde mum ve çiçeklerden faydalanıyoruz. 3, 4 veya 5 kollu şamdanlarımız da sizi bekliyor.

Hizmetler

Mekan süsleme hizmetini organizasyon ekibimizden alabilir veya dışarıdan organizasyon firması çağırabilirsiniz. Bununla beraber örnek masa hizmetimiz sayesinde masa dekorunu önceden görebilirsiniz. Son hazırlıklarınızı da gelin odamızda yapabilirsiniz. Eğlenceli bir kutlamanın olmazsa olmazlarından ses ve ışık sistemleri de mekanımızda yer alıyor. Hint kınasının da dahil olduğu aksesuar kiralama hizmetiyle beraber zenne, oryantal, semazen ve davul şov olanaklarımız da bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

Kına geceniz veya bekarlığa veda partiniz için 5 farklı menü sunuyoruz. Aynı zamanda kokteyl menüsü alternatifini de tercih edebilirsiniz.

●Helena Çak Stones’ta yemekli kına geceleri için tavuk bonfile benzeri beyaz et yemeklerinden ve köfte gibi kırmızı etli lezzetlerden hazırlıyoruz. Meze tabağı ve salata da ikram ediyoruz. Ayrıca ara sıcak servisi de bulunuyor.

●Kokteyl menüsü isterseniz çerez ve içecek servisi yapıyoruz.

Misafirlerinizle uzun süre eğlenmek isterseniz müzik yayınının gece geç vakitlere kadar sürdüğü mekanımız sizin için ideal tercih olacaktır. Helena Çak’ta çiftlere ödeme noktasında da bazı kolaylıklar sağlıyoruz. Erken anlaşmalara özel avantajlardan faydalanmak için sayfadaki telefon numarasını arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak da fiyatlarımızı öğrenebilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0212 963 24 13
 • Adres:

  Kocamustafapaşa Mh. Orgenaral Abdurrahman Nafiz Gürman Cd. No:120

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Helena Çak Stones Yol Haritası

Helena Çak Stones Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ecem

Düğün Tarihi: 28.05.2017


Nisan ayında nişanımızı yaptık. Yemekler, mezeler çok taze ve lezzetliydi. Masa süslemeleri siz hiç birşey yapmasanız da çok güzel. Mekan sahibi ve çalışanların ilgisi kusursuzdu. Mekanın tarihi dokusu da herşeyi daha şık hale getirdi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.