Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Hayal Kahvesi Aqua Florya

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hayal Kahvesi Aqua Florya Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Hayal Kahvesi Aqua Florya Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hayal Kahvesi Aqua Florya Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hayal Kahvesi Aqua Florya Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Kahvesi Aqua Florya kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hayal Kahvesi Aqua Florya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Hayal Kahvesi Aqua Florya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Hayal Kahvesi Aqua Florya kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hayal Kahvesi Aqua Florya kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hayal Kahvesi Aqua Florya Hakkında

1992 yılından beri Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Hayal Kahvesi, 2018 yılından beri Aqua Florya olarak eğlencenin ve canlı performansların adresi haline geldik. Arkadaşlarınızla konuşuyor, ünlü bir sanatçının konserine gitmek istiyorsunuz. Hiç düşünmeyin, çünkü konser kesinlikle bizde gerçekleşiyor. Her gün farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapan mekânımızda siz de bekarlığa veda partisi düzenleyebilir, arkadaşlarınızla en sevdiğiniz sanatçının sahne aldığı günde eğlenebilirsiniz.

Başarılı sanatçılarında ilgi odağı olan mekânımız 1000 kişiden fazla kişiye hizmet verebildiği için oldukça büyük ve ferah. Mekânın tasarımı da bu düşüncemizi destekler nitelikte. Huzurlu ve samimi bir atmosferimiz var. Büyük de bir ekibe sahibiz. Her bir misafirinizle özel olarak ilgilenen arkadaşlarımız kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Böylece unutulmayacak bir geceye sahip olabiliyorsunuz. Açık hava konserleri için farklı bir alanımız mevcutken yeme-içme etkinlikleri için de restoranımızda davetlileri ağırlıyoruz. Bugüne kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Hayal Kahvesi Aqua Florya’da bekârlığa veda partinizi düzenleyelim.

Hayal Kahvesi Koordinatörü Oral Şimşek ve ekibimiz aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak ve size özel bir alan yaratmak için hazır. Nasıl bir gece istediğinizi bize iletmekle başlayabilirsiniz. Yemekli bir parti mi istiyorsunuz yoksa kokteylli mi? Sadece konserimizi de izleyebilirsiniz. İstediğiniz gibi hizmet verebilecek Hayal Kahvesi Aqua Florya etkinlik düzenlemek için ideal bir mekân.

Gelin, bekârlığa vedanız için bizim adresimizi verin. Ruha hitap eden, damak zevkinize uygun bir mekân olarak “İyi yemek, iyi müzik…” sloganıyla çıktığımız bu yolda kaliteden hiç şaşmadan yolumuza devam ediyor, vaatlerimizi yerine getirmenin de haklı gururunu yaşıyoruz. Siz de bizimle birlikte bir parti düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak hayallerinizdeki organizasyona ulaşabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Cad. No:93 34153 Florya-İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Hayal Kahvesi Aqua Florya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.