• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gültekin Balık Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gültekin Balık Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Gültekin Balık Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gültekin Balık Sıkça Sorulan Sorular

Gültekin Balık kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gültekin Balık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gültekin Balık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gültekin Balık kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gültekin Balık kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Gültekin Balık Hakkında

1989’dan 2007 yılına kadar Yeşilköy’ün meşhur balıkçısı Hasan’ın yanında yetişen Gültekin Duran zamanla hayalini gerçekleştirmek istedi. Bu sebeple 2009 yılında Yeşilköy Gültekin Balık Restaurantı Çamözü Sokak Bakırköy’de kuruldu. Değerli misafirlerimizin lezzetlerimizi tatması için hizmete başladı.

Açıldığımız andan itibaren Balıkçı Hasan’dan öğrendiklerini, seçkin mutfak ve salon personeliyle hayata geçirdi. Şu anda da bir marka haline gelip, değerli misafirlerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Düğün öncesi stresinizi atmak için bir etkinlik yapıyorsunuz. Bunlardan biri olan bekarlığa veda partisi ise daha eğlenceli ve coşkulu bir kutlama oluyor. Bu yüzden yakın arkadaşlarınız ile felekten bir gece çalmak istiyorsunuz. Tam bu noktada karşınıza çıkıyoruz. Çünkü Gültekin Balık olarak restoranımızda iyi sanatçıları ağırlayarak kaliteli canlı müzik hizmeti sunuyoruz. Program başlayıp bitene kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
Sonuna kadar eğlenip düğün öncesi en fazla bir hafta önce gerçekleşen partinizde stresinizi atıyor ve düğüne psikolojik olarak hazırlanıyorsunuz.

Mekânımız içerisinde kız arkadaşlarınızla da rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Güvende hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Aynı zamanda bir aile restoranı da olduğumuz için eğlenceyi bu güvenin içine yediriyoruz. Gelme amacınız da zaten güvenli bir şekilde eğlenmek! Bekarlığa veda partinizin sonunda kahkahalarla mekanımızdan ayrılmanızı istiyoruz. Hizmetten son derece memnun kalmanız ve her konuda tatmin olmanız, bizi mutlu ediyor.

Birçok kutlamaya şahit olduk. İstanbul’da bekarlığa veda partisi kapsamında zaman zaman grupları ağırladık. Şimdi de sıra sizde! Hem tecrübemize güveniyor hem de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bunun içinde yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak çıkan formu doldurmanız gerekiyor. Bu işlemi eksiksiz yaptığınız takdirde hızlı geri dönüş sağlıyor, kutlamanıza giden ilk adımları atmaya başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeşilköy Mh. Çamözü Sokak, No:9

 • Haritadaki Konumu

  Gültekin Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.