Göl Teras Davet

0212 963 2464

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Göl Teras Davet Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50-100

 • Aksesuar Kiralama

Göl Teras Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Göl Teras Davet Hakkında

2021 yılında kurulan firmamız Göl Teras Davet ismiyle İstanbul kına mekanları arasında hizmet veriyor. Küçükçekmece’de çiftleri bekleyen mekanımız kına gecesini ev dışında düzenlemek isteyen çiftlerin beğenisini kazanıyor. Göl Teras Davet göle sıfır konumuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Mekanımız çiftlere kına geceleri için yemekli menüler de hazırlıyor ve misafirlerini lezzetli ikramlarla karşılama imkanı sunuyor.

Davet Alanları

Göl Teras Davet’te 1 adet açık davet alanı bulunuyor. Mekanımızda 120 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz. Davet alanımızın geniş dans pisti de çiftlerden tam puan alıyor. Bununla beraber açık alanımızın avantajları arasında göl, şehir ve doğa manzarasını bir arada sunmasını da gösterebiliriz. Mekanımız yüksek bir konumda bulunduğundan manzara tüm güzelliğiyle izlenebiliyor.

Dekorasyon

Küçükçekmece kına mekanlarından Göl Teras’ta çiftlerimizi yuvarlak banket masalarıyla karşılıyoruz. Her bir masamızın ortalama 8 kişilik kapasitesi bulunuyor. Masalarımızı çiçeklerle süslüyor ve çiftlere aralarından seçim yapabilecekleri 3 farklı masa örtüsü seçeneği sunuyoruz. Beyaz renkli ferman model sandalyelerimizi de 3 ayrı şekilde dekore edebiliyoruz. Mekanımızı aydınlatmak için de tavanı boydan boya geçen sarkıt ışıklandırmalardan faydalanıyoruz.

Hizmetler

Göl Teras’ta kına geceleri için çiftlere DJ imkanıyla yardımcı oluyoruz. Ses sistemlerimiz de sizi bekliyor. Buna ek olarak misafirleriniz geniş otopark alanımızı da değerlendirebilirler. Mekanımızda konuklarınızın kullanımına açık olan bir adet mescit de bulunuyor. Ayrıca karar verdiğiniz menüyü de kendi mutfağımızda hazırlıyoruz. Hazırlanan kına menülerinin servisi de mekanımızın kendi personeli tarafından yapılıyor.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda isteğe bağlı olarak alakart servis yapıyor, kişi başı ordövr tabağı hazırlıyoruz. Sıra ara sıcaklara geldiğindeyse pastırmalı, kaşarlı paçanga böreğinin servisi yapılıyor. Ara sıcaklardan sonra ana yemek ve içecekle servise devam ediyoruz. Çiftlerimizin talebine göre vejetaryen ve çocuk menüsü gibi özel menülerden de çıkarabiliyoruz. Ayrıca çiftlerimizin menüyü deneme şansı da bulunuyor.

Göl Teras Davet’te erken rezervasyonlara özel kolaylıklar sağlayabiliyoruz. Peşin ödeme durumunda da çeşitli avantajlar sunuyoruz. Misafirlerinizin kına gecenizden memnun bir şekilde ayrılması için bizi tercih edebilirsiniz. Kına ve bekarlığa veda fiyatları hakkında bilgi almak için sayfadaki Göl Teras Davet iletişim bilgilerinden faydalanabilir ve telefon numaramızı çevirebilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formu aracılığıyla da bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 2464
 • Adres:

  fatih mahallesi altın sokak no:24 küçükçekmece

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Göl Teras Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.