Emrah Düğün Salonu

E-posta Gönder

Emrah Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Emrah Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Emrah Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Emrah Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Emrah Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Emrah Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Emrah Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Emrah Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da faaliyet gösteren Emrah Düğün Salonu Güzelyalı’da bulunuyor. E5’e 50 metre mesafede olan salonumuza ulaşım oldukça kolaydır.

Yaklaşık 1000 metrekare alanda hizmet veriyoruz. Yemekli organizasyonlarda 750 konuk, kokteyl tipi organizasyonlarda ise 1000 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Konuk sayınız çok olsa dahi hem salonumuzun genişliği hem de 4,5 metre olan yüksek tavanı sayesinde; ferah bir atmosferde gerçekleştirebiliyoruz davetleriniz.

Bu noktada yalnızca bunlar da değil gerek havalandırma sistemimiz gerek de klimalarımız ortamın ferahlığının destekleyicisi oluyor. Herhangi bir elektrik kesintisine karşı olarak da jeneratörümüz bulunuyor.

Mekânımızda bir diğer dikkat ettiğimiz nokta ise hizmet kalitemiz. Organizasyon saatinde 20 personelle hizmet verebildiğimiz için çok fazla sayıda konuğunuz olsa dahi kusursuz bir hizmet sağlıyoruz. Güler yüzlü ve tecrübeli personellerimiz ikramları konuklarınıza profesyonel bir şekilde servis ediyor.

Altın ve beyaz tonlarının ağırlıklı olduğu salonumuz kına organizasyonları için oldukça uygundur. Geleneksel çizgiler görebileceğiniz salonumuzda eğlenceli kına geceleri düzenliyoruz.

Bu noktada sağladığımız pek çok hizmet bulunuyor. Bildiğiniz gibi kına organizasyonları içerisinde pek çok detay barındıran davetler. Kına mumundan kına tepsisine, kına tahtından bindallı kadar… Hepsi çoğu zaman ayrı bir mesai ayrı bir arayış gerektirir. Salonumuzu tercih ederseniz tüm bu hizmetleri ve çok daha fazlasını kına paketi halinde sunuyoruz. Eğlenmeniz içinde kaliteli müzik sistemlerimizin yanı sıra dilerseniz kadın solist ya da DJ’de getirebiliyoruz.

Paket içeriğinde olmayan ekstra ücretli servislerimiz ise: sigara böreği, pizza, masalarda karışık kuruyemiş, masalarda bardak su ve palyaço şeklindedir.

Bu keyifli daveti kayıt altına almadan da olmaz diye düşünüyoruz. Bunun için organizasyon boyu HD kalitede çekim yapıyoruz. Dilerseniz Go-Pro kamera ile 4K kalitede çekimler yapmamız da mümkündür.

Sizin yerinize tüm incelikleri düşünen salonumuzda gelin adayımıza yalnızca sevdikleriyle eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor!

Siz de kına geceniz için bizim doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Emrah Düğün Salonu Güzelyalı fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Guzelyali Mahallesi İstasyon Caddesi No:15 Pendik, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emrah Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.