Emirgan Mado

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Emirgan Mado Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Emirgan Mado Sıkça Sorulan Sorular

 • Emirgan Mado kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Emirgan Mado kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Emirgan Mado kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Emirgan Mado kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Emirgan Mado Hakkında


İstanbul’un en büyük Moda mağazası Emirgan Mado’suyuz. Aynı zamanda en güzel manzarasına da sahibiz. Boğaz ve köprü manzarası ile özel günlerinizde ev sahipliği yapıyoruz. Dünya mutfağının en güzel lezzetlerini sunduğumuz mutfağımızda hayal ettiğiniz düğün yemeğine sahip olabilir, boğaza karşı eşsiz fotoğraflara sahip olabilirsiniz.


Düğün, nikah, söz ve kına gecelerinizde bizi tercih edebiliyorsunuz. Sadece kına geceniz için hizmet vermiyoruz. Hatta doğum günü kutlamaları ve baby shower kutlamalarında da tercih ediliyoruz. Doğanın huzurunu organizasyonlarınıza ekliyor keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz.


Denize karşı kına tahtınızı konumlandırıyor, kına için gerekli olan organizasyonu sağlıyoruz. Kına gecelerini güzel kılan kaliteli bir organizasyondur. Kaliteli organizasyonun sırrı da takım çalışmasıdır. Profesyonel ekibimizle beraber gecenizi ölümsüzleştirmek için çalışıyor, gecenizi istediğiniz gibi tasarlıyoruz.


Ekibimiz sizin için neler yapıyor?


Kına masanızı isteklerinize göre tasarlayarak başlıyoruz. Masanızda istediğiniz aksesuarlarla süslüyor. Şamdan ve masa örtüsü seçimini size bırakıyoruz. Mumluklar ve kına malzemeleri ile süslediğimiz kına masanızda davetlilerinize küçük hatıralarda bırakıyoruz. Merak etmeyin, hatıralarınız konseptiniz doğrultusunda oluşturuluyor.


Kına tahtı ve cibinliği olmak üzere istediğiniz tonda hazırlıyor. Geleneksel bir kına gecesi tercih ediyorsanız kırmızı renk tercih edilirken prenses konsept tercih edenler için pembe renk ile süslüyoruz. Kına ritüelleriniz için gerekli olan her şeyi sağlıyoruz. Tabii ki ekstra istediğiniz hizmetler varsa da sizler için geliştiriyor, gecenizde hayata geçiriyoruz.


Davetli masalarınızı da belirlediğiniz konsepte uygun olarak düzenledikten sonra kına gecesi müziklerini belirleyebiliriz. Endişelenmeyin, Emirgan Moda müzik listenizi tam olarak istediğiniz şekilde oluşturuyor.


Organizasyon sorumlumuz ile bütün detayları konuşarak, istediklerinizi anlatın. Hayallerinize ulaşma şansı iste bu kadar kolay.


Formu doldurarak bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Biz de en kısa zamanda randevulaşmak için geri dönüş yapacağız. En güzel gece Emirgan Moda organizasyon eşliğinde!

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Emirgan Sakıp Sabancı Cad. No:88 Sarıyer

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emirgan Mado Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.