Damatris Palace Hotel

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Damatris Palace Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  300-400

Damatris Palace Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Damatris Palace Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Damatris Palace Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Damatris Palace Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Damatris Palace Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Damatris Palace Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Damatris Palace Hotel Hakkında

Damatris Palace Hotel İstanbul, tarihi Damartis Sarayı'na karşı sultanlara layık düğün organizasyonları ile hayatınızın en önemli günü unutulmaz kılacak..

Damatris Palace Hotel, tecrübeli organizasyon ekibi ile düğün, nişan, kına, nikah sonrası yemek, yemekli toplantı ve her türlü özel gün ve gecelerinize yönelik gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlarınızda profesyonel yönetim ve organizasyon planlaması ile sizlere kusursuz bir etkinlik sunacaktır.

Sancaktepe’nin tek beş yıldızlı oteli Damatris Palace Hotel, göz kamaştırıcı dekorasyonu, 750 kişilik balo salonu kapasitesi ve mükemmel hizmet kalitesiyle hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için tercih edebileceğiniz tek mekan.

Ayrıca 5 ayrı toplantı salonu ile birbirinden farklı düğün, nişan, kına organizasyonları gerçekleştirebileceğiniz bir ortam sağlıyor.

Görkemli salon özelliklerinin yanında üst düzey profesyonel ses sistemi, muhteşem DJ Performansı, Trio müzik ekipleri, yöresel ve geleneksel profesyonel halk dansları ekipleri, tercihinize uygun olarak canlı performans gurupları zengin, lezzetli ve ekonomik düğün paketleri ve işinde uzman, tecrübeli organizasyon sorumluları ile sizlere beklentilerinizin çok üstünde bir organizasyon vaad ediyor.

Sizin istekleriniz ve profesyonel ekiplerimizin önerilerini bir araya getiriyor herşeyi sizin için planlıyor hayalinizin de çok ötesinde bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Düğün önce ailelerinizle birlikte menü tadımı için sizleri otelimizde ağırlıyor, düğün günü ailelerinize ve size tahsis edeceğimiz şık ve konforlu hazırlık odalarında misafir ediyor ve otelimizin açık alanları ve şık cafelerinde, gelen davetlilerimizi özenle karşılıyor konuklarınızı sizin adınıza Türk misafirperliğine yaraşır biçimde ağırlıyoruz.

Damatris Palace Hotelin Spa merkezinde, düğün öncesi stresinizden arınmak, düğün sonrası yorgunluğunuzu atmak için saunadan fin hamamına, buhar banyosundan, Türk Hamamına ve şok havuzuna kadar içinde bulundurduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Damatris Palace Hotel’in Topkapı balo salonunda, misafirlerimizin rahat edebilecekleri dinlenme alanları, sigara içme alanları ve bay bayan mescid bulunmaktadır. Otelimizin yüksek kapasiteli açık ve kapalı otoparkı bulunmaktadır.

İletişim

 • Adres:

  Eyüp Sultan Mh. Kızılay Cd. No:25 Sancaktepe

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Damatris Palace Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.