Cruise of Bosphorus

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Cruise of Bosphorus Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1500 TL'den fazla
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1500 TL'den fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
75.000 TL'den Fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
75.000 TL'den Fazla

Cruise of Bosphorus Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Cruise of Bosphorus Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Cruise of Bosphorus Hakkında

2019’dan beri, sonsuz mutluluğa adım atan genç aşıkların hayallerini denizin üzerine taşıyoruz. Cruise of Bosphorus uzmanlığıyla, geleneksel kına gecelerinden bekarlığa veda partilerine dek özel kutlamalarınızı unutulmaz kılıyoruz. Diğer Beşiktaş kına mekanlarından farklı olarak, Boğaz turu eşliğinde çiftlerimize eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz. Güvenilir ekibimizle birlikte gece boyunca tüm arzularınızı yerine getiriyoruz. Antakya’nın eşsiz tabaklarıyla kutlamanızı taçlandırıyoruz.

Davet Alanları

Cruise of Bosphorus bünyesinde 1 açık ve 2 kapalı davet alanı seçeneklerimiz mevcut. Kapalı salonlarımızda 500 kadar misafir ağırlayabiliyoruz. 30 metrekarelik dans pistimiz bulunuyor. Salonlarımızdan biri açılıp kapanabilen tavan ve camekanlara sahip. Denizi doğrudan seyre dalarak açık havada muhteşem bir kına daveti gerçekleştirmek isterseniz de 150 kişi kapasiteli açık alanımızdan faydalanabilirsiniz.

Dekorasyon

Osmanlı vapurlarının benzersiz tasarımından ilham aldığımız biricik vapurumuzda, davet alanlarımızı özenle dekore ediyoruz. 2-4 kişilik yuvarlak, kare veya dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. Oturma düzenini banket sandalyelerle tamamlıyoruz. Talep üzerine bistro masalar veya uzun ziyafet masaları da kullanabiliyoruz. Renkli çiçeklerle masalarımıza romantik dokunuşlar yapıyoruz. Düğün hazırlık aşamasında örnek masa hazırlayarak sizin yorumlarınıza göre düzenlemeler yapıyoruz.

Hizmetler

Avrupa Yakası kına mekanlarının hizmet kalitesiyle öne çıkan ismi Cruise of Bosphorus'ta davetinizin tüm gereksinimlerini karşılıyoruz:

● Ses ve ışık sistemleri
● Canlı müzik ve DJ performansı
● Dans ekibi
● Yemek servisi
● Menüde değişiklik imkanı
● Bindallı/Kaftan
● Kına ekibi ve kına töreni
● Kına süslemesi
● Kına takımı
● Kına tepsisi ve mumu
● Hint kınası
● Dilek feneri
● Gelin odası
● Bebek bakım odası
● 250 araç kapasiteli ücretli otopark

Yiyecek / İçecek

Antakya lezzetlerini misafirlerinizle buluşturan 25 yıllık aşçılarımız, yemek ve kokteyl davetlerinize özel çeşitli seçenekler sunuyor. Vegan, vejetaryen ve çocuk misafirlerimin hassasiyetlerine göre tabaklar servis edebiliyoruz. Menülerde arzularınız doğrultusunda düzenlemeler yapıyoruz.

● Yemek menüsü başlangıç lezzetleri: Antakya mezeleri babagannuş, muhammara, patlıcanlı yoğurtlama, zeytinyağlı Harbiye humusu, havuç tarator ve peynir tabağı
● Ara sıcaklar: Antakya usulü tereyağlı ve sarımsaklı fırın peyniri, haşlanmış içli köfte, süzme yoğurt, cevizli ve nar ekşili gavurdağı salatası
● Ana yemek alternatifleri: Marina ızgara levrek, karışık et ve sebze, Antakya usulü terbiyeli tavuk but şiş veya kuzu çevirme
● Kokteyl menü: Meyve, çerez, içecek ve tatlı çeşitleri

"Yüzen sihirli vapur"da romantik ve huzurlu bir gece yaşamak isteyen genç aşıklarımızı bu eşsiz tecrübeye davet ediyoruz. Boğaz turu eşliğinde ve denizin şahitliğinde doyasıya eğleneceğiniz bir gece yaşatıyoruz. Uzmanlığımızdan faydalanmak ve İstanbul tarihi kına gecesi mekanları arayışınızı Cruise of Bosphorus'ta sonlandırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak ve ücretsiz fiyat teklifi almak için iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.