Çömlek Restaurant

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Çömlek Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Çömlek Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Çömlek Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çömlek Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Çömlek Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Çömlek Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çömlek Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Çömlek Restaurant Hakkında

Hoş bir mekân içerisinde unutulmaz bir kına gecesi ve bekarlığa veda partisi organize etmek istiyorsanız Çömlek Restaurant İstanbul’da sizi bekliyoruz.

Geniş bir alan içerisinde yüksek tavanların altında şık atmosferi ile unutulmaz bir kına törenini size sunacak olan ekibimizle Çömlek Restaurant Üsküdar’da hizmet veriyoruz. Profesyonel bir çalışan kadrosuna sahibiz. Eşine zor rastlanır bir eğlenceyi sizin için titiz bir çalışmayla organize ediyoruz. Ekonomik ama aynı zamanda güzel bir davet vermeyi planlayan gelin adayları için ideal bir alan olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Dikdörtgen masalarımızı altın sarısı ve beyaz renk kumaşlarla giydirerek şık sandalyelerimizi de etrafına diziyoruz. Kolonsuz bir salona sahip oluşumuzla tüm misafirlerinizin rahatça dans pistini ve sizi görebileceği bir alan sunmaktayız. Kına gecelerinin vazgeçilmesi olan detay şüphesiz kına tahtıdır. Sahneye gelin ve damadın oturması için kırmızı ve altın sarısı renklerini kullanılan bir kına tahtı konumlandırıyoruz. Sadece mekân değil kına merasimi için aksesuar kiralama hizmeti de vererek işinizi kolaylaştırıyoruz. Dilerseniz yemekli ya da yemeksiz organizasyonlar yapabilirsiniz. Yemekli menü tercih ederseniz usta aşçılarımızın hazırladığı leziz tatları davetiniz öncesi tadım yapabileceğinizi de belirtmek isteriz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestra eşliğinde kına müziklerini doyasıya dinleyebilir sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

En eski Türk geleneklerinden bir tanesi olan kına töreniniz için çok heyecanlı ve telaşlı olduğunuzu tahmin edebiliyoruz. Aklınızda olan tüm soru işaretlerini giderecek bir salon hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Çömlek Restaurant hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın başka bir yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir biçimde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kısıklı, Turistik Çamlıca Cd. No:50, 34692 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çömlek Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.