Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Çınar 6 Kuyu Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çınar 6 Kuyu Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Çınar 6 Kuyu Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Çınar 6 Kuyu Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çınar 6 Kuyu Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çınar 6 Kuyu Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çınar 6 Kuyu Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Çınar 6 Kuyu Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Çınar 6 Kuyu Restaurant Hakkında

Yıllanmış çınar ve çam ağaçlarının arasında Çınar Altı Kuyu Kınalıada’da hizmet veriyor. Bekarlığa veda partileriniz için eğlenceli organizasyonlar vadediyoruz.


Kınalıada’nın en güzel sokağında keyifli dakikalar geçireceğiniz, lezzetlerimize doyamayacağınız bir kutlama sunuyoruz size. Bunu yaparken de uygun fiyatlarımızla karşınıza çıkıyoruz. Menümüzdeki çeşitli lezzetlerle birlikte beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamaya çalışıyoruz.


Düğün öncesi stresinizi atmak için bir parti düzenlemeye karar verdiniz. Tam yerine denk geldiniz. Çünkü eğlenceli bir davete tanıklık edeceksiniz.


Öncesinde bir araya gelerek ihtiyaç ve taleplerinizi konuşuyoruz. Bunların ışığında da bir program hazırlıyoruz. Menünüzün içeriğinden bitiş saatine kadar her ayrıntıya bu programda yer veriyoruz. Böylece her şey planlı bir şekilde gerçekleşiyor.


Huzurlu bir şekilde sevdiklerinizin etrafınızda olduğu kutlamanızda, profesyonel hizmet vererek çalışıyoruz. Bu yüzden anında yapmak istediğiniz değişikliklerde bile asla hazırladığımız programdan şaşmadan işimizi yapıyoruz. Herhangi bir aksama yaşamadan kutlamanızı gerçekleştiriyoruz.


Mutfağımızda tüm hijyen kuralları eksiksiz uygulanıyor. Bu özellikle dikkat etiğimiz bir konu. Servis içinde aynı durum geçerli. Bu sektörde misafir memnuniyeti ve hijyen kuralları çok önemli. Ürünlerimiz her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uyumlu. Keza servisimiz de uygun, nitelikli ve güler yüzle yapılıyor. Her geçen bu tarz konularda kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Yeni tatları menümüze katmaktan çekinmiyoruz. Bu sebeple de tercih edilmek hoşumuza gidiyor. Çünkü herkes farklı lezzetler arıyor. Biz de bunu tatmin edebilen bir sisteme sahibiz.


Nikah sonrası kutlamanız için Çınaraltı Kuyu Restaurant Kınalıada ile iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gerekenler var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak! İkincisi ise çıkan formu eksiksiz doldurmak! Kınalıada’da oldukça merkezi bir konumda yer aldığımızdan kolayca ulaşım sağlıyorsunuz. Lezzetlerimizle birlikte bekarlığa vedanızın tadını çıkarıyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kınalıada Mahallesi, Çınarlı Köşk Sk. No:11

 • Haritadaki Konumu

  Çınar 6 Kuyu Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.