• Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Casa De Bohemia Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Casa De Bohemia Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Casa De Bohemia Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Casa De Bohemia Sıkça Sorulan Sorular

Casa De Bohemia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Casa De Bohemia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Casa De Bohemia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Casa De Bohemia kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Casa De Bohemia kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Casa De Bohemia kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Casa De Bohemia kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.

Casa De Bohemia Hakkında

İstanbul Florya‘da faaliyet gösteren bir mekanız. Hem bohem ambiyansımız hem de sağladığımız hizmetlerle size bambaşka bir deneyim sunuyoruz. Biz kim miyiz? Tabi ki Casa De Bohemia.

Siz de şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, doğanın güzelliğinin ön plana çıktığı bir ortamda sevdiklerinizle birlikte keyifli saatler yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Maksimum 50 kişilik butik etkinlikler düzenlemekteyiz. Çim zeminli bahçemizde yeşilin her tonunu görebiliyorsunuz. Meyve ağaçlarıyla donatılan, çeşitli ağaç ve renk renk çiçeklerle çevrelenen bahçemizde huzurun ne demek olduğunu siz de yaşayarak anlayacaksınız. Masa düzeni yerleşiminde ise tercihi size bırakıyoruz. İsterseniz düz uzun tahta bir masa halinde konuklarınızı ağırlayabiliyorken dileğinize bağlı olarak ayrı ayrı olacak şekilde de masalarımızı konumlandırabiliyoruz.

Bekarlığa veda etkinliğimizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Organizasyon planlamasını birlikte yapıyor, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet ortaya çıkarıyoruz. Konsept konusunda da fikirlerinizi almak bizim için oldukça önemli. Çünkü bekarlığa veda, düğün ve nişan gibi eğlencelerin bir daha tekrarının olmayacağının farkındayız.

Yemekli bir davet düzenlemek istiyorsanız bu konuda da oldukça iddialıyız. Uzman aşçılarımız tarafından hijyenik ortamda yemekler hazırlanıyor. Dilerseniz kendi kokteyl menü listenizi oluşturabilir, menü listesi içeriğinde değişiklikler de yapabilirsiniz.

Siz de Casa De Bohemia’da hayalinizi süsleyen eğlenceyi düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Caddesi 8 Florya, Şenlikköy Mahallesi 34153 Bakırköy/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Casa De Bohemia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.