Çakıl Sofrası

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çatalca, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Çatalca’ya girmeden sola döndüğünüzde karşınıza Ortaköy Yolu çıkıyor. 2 kilometre gittikten sonra da Çakıl Sofrası! İstanbul’da hemen yanı başınızdaki cennet olarak karşınıza çıkıyoruz. Doğayla iç içe özel davetlerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Kına geceleri düğün öncesi evleneceğinizi ilan ettiğiniz davetler. Oldukça ayrıntılı ve düğün davetine göre butik kalıyor. Kına tepsisi, mumu, süslemesi derken bir kara deliğin içine düştüğünüzü hissedebiliyorsunuz. Ama merak etmeyin. İstanbul kına mekanları arasında karşınıza profesyonel bir hizmetle çıkıyoruz. Bu sorumluluğu omuzlarınızdan alıp harika bir organizasyon haline getirip, sunuyoruz. Yıllarca hatırlanacak, “Ne eğlendik!” diyebileceğiniz bir gece ortaya çıkarıyoruz.

İkramlı ya da yemekli olarak etkinliğinizi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer yemekli düşünüyorsanız Türkiye’nin dört bir yanında özenle seçtiğimiz ve doğal olmasına dikkat ettiğimiz ürünlerimizle hazırlanan lezzetlerle tanışıyorsunuz. Ustalarımızın elinde harika tatlara dönüşerek sofranıza geliyor. Günlerce konuşulan bir kına menüsüne sahip oluyorsunuz. Fakat belki de ikramlı bir kına gecesi istiyorsunuz. O zaman da davetinize özel atıştırmalıklar sunuyoruz.

Bahçemizi dilediğiniz gibi süsleyebileceğimiz gibi konseptli bir çalışma istiyorsanız organizasyon firması da tutabiliyorsunuz. “Hint”, “Osmanlı” gibi farklılık yaratacak konseptlerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Her şey isteğinize bağlı!

Doğanın ortasında huzuru bulabileceğiniz bir davet sunuyoruz size. Öncesinde sağladığımız görüşmelerden oluşturduğumuz plan çerçevesinde de her şey dilediğiniz gibi oluyor. Davullu zurnalı ya da daha sakin… Tercihiniz ne ise ona göre bir davet düzenliyoruz. Keza süslemeler konusunda da bu durum öyle.

Çakıl Sofrası, İstanbul düğün ve kına gibi özel davetler yapan mekanlar arasında karşınıza çıkıyor. Çatalca’da bulabileceğiniz kaliteli hizmet veren işletmeler arasında yerimi aldık. Eğer merak ettiklerinizi sormak, fikir almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun içinde yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayıp çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çakıl Mahallesi Çatalca Caddesi No:71

Çakıl Sofrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!