Bosfor Domani

E-posta Gönder

Bosfor Domani Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

Bosfor Domani Sıkça Sorulan Sorular

 • Bosfor Domani kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bosfor Domani kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Bosfor Domani kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bosfor Domani kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bosfor Domani kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Zenne / oryantal

Bosfor Domani Hakkında

İstanbul’da faaliyet gösteren Bosfor Domani Sarıyer’de bulunuyor. Kına organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan restaurantımızın 200 kişilik açık alan, 500 kişilik kapalı alan kapasitesi mevcut.

Deniz kenarında hem lezzetli yemekler yiyebileceğiniz hem keyifli saatler geçirebileceğiniz bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız; sizi ve konuklarınızı restaurantımıza bekliyoruz.

Beyaz tonlarda giydirdiğimiz masalarımız ve sandalyelerimiz kına gecenizin konseptine uygun aksesuarlar süslüyoruz. Canlı çiçekler ve şamdanlar ise en çok tercih ettiğimiz aksesuarlarımız.

Masaları süsleyen altın tonlarda tabaklarımız ve camdan kadehlerimiz ile kına organizasyonunuz için şık bir ortam yaratıyoruz.

Profesyonel ses sistemimizle geniş pistimizde; sevdiklerinizle keyifli saatler saatler geçirmeniz ise temel amacımız. Bunun için kına organizasyonunuza dair tüm detayları düşünüyor, profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte dileklerinizi gerçek kılıyoruz.

Bosfor Domani ailesi olarak kına tahtını ve kına masasını nereye koyacağınız noktasında da endişelenmenizi istemeyiz. Geniş salonumuzda pistin yanına rahatlıkla konumlandırabiliriz.
Kına organizasyonunuz için; davul show, zenne ve oryantal gösterileri düzenleyerek de organizasyonunuzu renklendirmemiz mümkün!

Her şeyi sizin talepleriniz doğrultusunda düzenleyen profesyonel ekibimizle; organizasyon öncesi iletişim kurarak taleplerinizi bildirmeniz yeterli. Kına günü mekânın süslemesi noktasında ekibimizden destek alabileceğiniz gibi dışardan organizasyon firması da getirebilirsiniz.

Kına boyu kâh hüzünlü kâh eğlenceli dakikalarınızı kayıt altına almak için dışardan fotoğraf sanatçısı getirebilir, bu unutulmaz dakikaları da kayıt altına alabilirsiniz. Tüm esneklikleri size sağlayan Bosfor Domani’de size yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmak kalsın istiyoruz!

Siz de kız kıza gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, kına organizasyon fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çayıbaşı Cd. No:170 Büyükdere Sarıyer

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bosfor Domani Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.