Balkan Kafana

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Balkan Kafana - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Balkan Kafana Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Balkan Kafana Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Balkan Kafana Sıkça Sorulan Sorular

Balkan Kafana kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Balkan Kafana kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Balkan Kafana kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Balkan Kafana kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Balkan Kafana kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Balkan Kafana Hakkında

Şile’de unutulmayacak özel bir davet düzenlemek istiyor ve davetiniz için en uygun mekânı bulmaya çalışıyorsanız, sizi restoranımıza davet ediyoruz. Balkan Kafana Restaurant ailesi olarak sizi Balkan mutfağının birbirinden lezzetli eşsiz tatları ile buluşturmak ile kalmıyor; özel günleriniz için de ev sahipliği yapıyoruz. Öğle ve akşam yemekleriniz, kurumsal etkinlikleriniz, doğum günleriniz, söz ve nişan davetlerinizin yanı sıra bekârlığa veda edeceğiniz özel bir kutlama için de restoranımızı tercih edebilirsiniz. Alanında uzman yönetici kadromuz, epey maharetli ve usta mutfak aşçılarımız ve deneyimli servis ekibimiz ile gösterdiğimiz profesyonel hizmetlerimiz ile karşınızdayız.

Restoranımızda Balkan kültürünün izlerini her yerde görebileceksiniz. Aynı Balkan kültürü gibi çok renkli ve samimi bir atmosfer oluşturarak dekorunu tamamladığımız restoranımızda, geçirdiğiniz her dakikanın ne kadar özel olduğunu düşünecek ve bunu en derinden hissedeceksiniz. Yukarıda belirttiğimiz organizasyonlar ile sınırlı kalmadığımızı da belirtmeden geçmeyelim. Yeri geldi düğün organizasyonlarınız için, yeri geldi nikâhınızın sonrasında düzenlediğiniz kutlama yemekleriniz için sunabildiğimiz en iyi hizmet ile ev sahipliğinizi yaptık. Şimdi de bekârlığa veda partiniz için size kapılarımızı ardına kadar aralıyoruz.

Çeşitli pek çok organizasyona ev sahipliği yapan bir restoran olarak, bu alanda başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz. Davetler için büyük önem taşıyan müzik üzerine ise oldukça iddialıyız. Özel günleriniz için çalıştığımız profesyonel niteliğe sahip müzisyenler ile eğlencenin doruğuna ulaşarak keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Bir yandan eğlenirken bir yandan da Balkan Kafana menüsünde yer alan eşsiz lezzetleri tadacağınız gecenin sonunda davetlileriniz ile kendinizi dans ederken bulacaksınız. Eğlence konusunda sınır bilmeyen işletmemizde siz de keyifli bir şekilde bekârlığına veda etmek isterseniz gelin bizi daha yakından tanıyın! İsterseniz formu doldurarak fiyat teklifi alın isterseniz randevu isteyerek bizi yerimizde ziyaret edin, seçim sizin!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Balibey Mahallesi Ağlayankaya Caddesi No:36 Şile

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Balkan Kafana Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.