Aterina Balık Restaurant

E-posta Gönder

Aterina Balık Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  100-200

Aterina Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Aterina Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aterina Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Aterina Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Aterina Balık Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aterina Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Aterina Balık Restaurant Hakkında

İstanbul’un en güzel noktalarından birinde Aterina Balık Beşiktaş adresimizde keyifli akşamlar geçirmeniz için çalışıyoruz.

Beşiktaş çarşının içerisinde yer alan mekânımız İstanbul halkının uğrak eğlence mekânları arasındadır. Gündelik hayatın telaşından uzaklaşmak isteyen misafirlerimiz mekânımıza geliyor; huzurlu ve mutlu saatler geçiriyor.


Özel davetlerinize de ev sahipliği yaptığımız mekânımızda son dönemlerde oldukça trend olan bekarlığa veda gecesine de yer veriyoruz. Gelin adaylarının kına gecesi yerine tercih ettiği bu organizasyonda dostlarıyla doyasıya eğlenebilecekleri bir ortam yaratıyoruz. Tabiri caizse ‘’Vur patlasın, çal oynasın.’’ bir eğlence için var gücümüzle çalışıyor, hizmetlerimiz her birine özenle yaklaşıyoruz.


Misafirlerimize sunduğumuz müzik hizmetinden ikramlara kadar her detayın kusursuz olması bizim için çok kıymetli. Masalarımız, tabaklarımız, yarattığımız atmosfer ve çok daha fazlası… Bunun için neler mi yapıyoruz?


İlk olarak bekarlığa veda partiniz için sevdiklerinizle hangi masada oturmak istediğinizi kararlaştırıyoruz. Günü geldiğinde saatler öncesinden sizin için rezerve ediyor, gerekli oturma düzenlerini oluşturuyoruz. Ardından sıra ikramları belirlemeye geliyor. Geniş menümüzden istediğiniz yemekleri seçebiliyorsunuz. Mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler ve tatlılar… Dilediğiniz kombinasyonu tabaklarınıza yansıtıyoruz. Sırayla sunumlarını gerçekleştiriyor; tabakların görsel açıdan güzel olmasına da özen gösteriyoruz. Güler yüzlü bir şekilde misafirlerinize sunduğumuz yemeklerimize bayılacağınıza eminiz. Bunu ise doğru aşçılarla çalışmamıza borçluyuz. Türk ve dünya mutfağına hâkim aşçılarımız yemekleri en lezzetli şekilde hazırlayıp sunumlarını da en güzel şekilde yapabilecek yetkinliktedir.


Ekibimizde aynı zamanda müzisyenlerimiz de bulunuyor. Akşam boyu şarkılar çalıp söylüyorlar. Ortama renk katıyor, saatlerinizin eğlenceli bir şekilde geçmesini sağlıyorlar.


Siz de Aterina Balık Restaurantın bekarlığa veda partiniz için doğru adres olduğunu düşünüyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçerek hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Sinanpaşa Mahallesi, Köyiçi Meydanı Sk. No:4, 34353 Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aterina Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.