Atakent Davet

E-posta Gönder

Atakent Davet

Atakent Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000-30.000 TL

Atakent Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Atakent Davet Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Atakent Davet Hakkında

Atakent Davet, kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızda kaliteli hizmet ve eğlenceyi bir araya getiriyor. Alanında tecrübeli çalışan kadromuzla Küçükçekmece kına gecesi mekanlarından ayrılan işletmemizde, sizleri eğlenceye doyuran bir hizmet sunuyoruz. Davetlerinizi açık ve kapalı alanlarımızda gerçekleştiriyoruz. Davet alanlarımızı özenle dekore ediyor ve eğer isterseniz etkinliklerinizi ikramlı yaparak gecenize lezzet katıyoruz.

Davet Alanları

Büyük kapalı davet alanımız uzun davetli listelerini ağırlamak için uygun bir seçenek oluyor. Kolonsuz salon yapısı ve yüksek tavanıyla gönlünüzce eğlenebileceğiniz geniş bir dans alanı mevcut. Ayrıca, salonumuzun bir tarafının boydan boya camla kaplı olması da ortama havadarlık katıyor. Açık davet alanımız ise çiçek süslemeleri ve çim zeminiyle samimi bir görüntüye sahip. Bahçemizde bulunan dans alanı da sizleri konforlu bir eğlenceye davet ediyor.

Dekorasyon

Kapalı alanımızda gold renginin yoğunlukta olduğu bir dekorasyon yaptık. Salonumuzun ortasında tül bağlamalarla süslediğimiz kına tahtı bulunuyor. Davet alanımızda beyaz napolyon sandalyelerin kullanıldığı 8 kişilik yuvarlak masalarımız yer alıyor. Sandalyelerimize tül bağlama süslemeleriyle renk kattık. Masalarımıza ise gold rengi suplalarla şıklık kazandırdık. Masanın ortasında bulunan çiçeklerle de dekorasyonumuza zerafet ekledik.

Açık davet alanımız için 4 kişilik yuvarlak masalarımızı yine tül bağlayarak süslediğimiz napolyon sandalyeler tercih ettik. Masalarımızı çiçeklerle donatarak doğal şık bir görüntü yakaladık. Dans alanının ortasında duran kına tahtımıza tül ve çiçekler ekleyerek öne çıkardık. Bahçemizin yürüyüş yolunda ve oturma alanlarında kullandığımız rengarenk ışıklarla da eğlencenize eşlik edecek hareketli bir atmosfer oluşturduk.

Hizmetler

Atakent Davet, İkitelli kına mekanları arasından birbirinden kaliteli hizmet seçenekleriyle öne çıkıyor.

●DJ veya canlı müzik
●Semazen, zenne, oryantal ekibi
●Kına tahtı
●Kına tepsisi
●150 kişilik hediyelik kına
●10 arkadaş bindallısı ve halay mendili
●2 kostümlü nedime
●10 tef ve el gülü
●Gelin tef ve yelpaze
●Video çekimi
●Davul ile gelin çıkışı
●Kapı karşılama masası

Atakent Davet, profesyonel ekibi ile sizi benzersiz bir eğlenceye davet ediyor! İhtiyacınız olabilecek her şeyi size sağladığımız tam kapsamlı hizmet anlayışımızla Küçükçekmece kına mekanlarından ayrılıyoruz. Siz de bu özel gecenizde hiçbir şeyi düşünmeden sadece eğlenmek istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak ücretsiz teklif alabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Atatürk mh hürriyet cad Ergani sokak no 10 Küçükçekmece İkitelli Atakent Davet Salonu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Atakent Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.